Ankaragücü
Giriş Tarihi : 26-12-2018 12:02   Güncelleme : 26-12-2018 12:11

Mehmet Yiğiner 'Dereyi Geçtik Çayda Boğulmayız'

Mehmet Yiğiner 'Dereyi Geçtik Çayda Boğulmayız'

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiginer’den yeni  yıl mesajını Yurtspor’a verdi

Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner yeni yılda yeni bir Ankaragücü  olacağını belirterek” Kimse endişeye kapılmasın. Dereyi geçtik çayda boğulmayız.Bu taraftar gücümüzle kimse bizi boğamaz Ligin ikinci yarısında gücümüze güç katacağız“dedi.

Yiğiner, Yurtspor’a  verdiği yeni yıl mesajında şunları söyledi:
“2018’i geride bırakıyoruz. Yeni bir yıla gireceğiz. 2018 yılında  sevinci, mutluluğu, hüzünü yaşadık. Hep mutlu olmak istiyoruz. Kimse endişe kapılmasın. Dereyi geçtik çayda boğulmayız. Boğamazlar. Çünkü bizim gücümüz taraftarımızdır. İkinci yarıda daha güçlü bir Ankaragücü yaratacağız”

ALDIĞIMIZ YOL BELLİ

“Şu andaki puan durumumuz  daha iyi olmalıydı. Devamlı deplasmanda oynamamız takımın motivasyonunu bozdu. İkinci yarı Eryaman’da büyük taraftar gücümüzle daha iyi sonuçlar alacağız. Başkan ve yönetim olarak göreve geldiğimizden bugüne kadar gerek ekonomik gerekse  sportif başarıda aldığımız yol belli. Sadece forma aşkıyla oynayan bu futbolcular ilk yarıda 20 puan topluyorsa başarı kabul edilmezse de başarılı oldular”

KİMSENİN ALACAĞI KALMAZ

“Ankaragücü de çoğu kulübün yaşadığı ekonomik sıkıntıyı yaşıyor. Biz verdiğimiz her sözün arkasındayız. Sözümüzden dönmeyiz. Futbolculara ve teknik kadroya  verdiğimiz sözü yerine getireceğiz. Kimse mağdur edilmeyecek. Ankaragücü’nde kimsenin alacağı kalmaz. ne sözü verdiysek.

Ali Erdoğan/Yurtspor