Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 693 kez okundu.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 11'inci, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 9'uncu hafta maçları yapılacak. 

Basketbolda haftanın programı şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

15 Aralık Cumartesi

13.00 Fenerbahçe-Afyon Belediyespor (Ülker Spor ve Etkinlik)

15.15 Bahçeşehir Koleji-Beşiktaş Sompo Japan (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

17.30 Gaziantep Basketbol-TOFAŞ (Şahinbey)

20.00 Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol-Pınar Karşıyaka (Gazanfer Bilge)




16 Aralık Pazar:

13.00 Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol-Galatasaray (Sakarya)

15.15 Banvit-Darüşşafaka Tekfen (Banvit Kara Ali Acar)

17.30 Türk Telekom-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ankara)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

15 Aralık Cumartesi

13.00 Bellona Kayseri Basketbol-Kırçiçeği Bodrum (Kadir Has Kongre Merkezi)

14.00 Galatasaray-İstanbul Üniversitesi (Ahmet Cömert)

16 Aralık Pazar:

14.00 Gündoğdu Adana Basketbol-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Menderes)

14.00 Çukurova Basketbol-BOTAŞ (Servet Tazegül)

14.00 OGM Ormanspor-Mersin Büyükşehir Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

16.00 Fenerbahçe-Canik Belediyespor (Metro Enerji)

17.30 İzmit Belediyespor-Beşiktaş (Kocaeli Atatürk)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

14 Aralık Cuma

16.00 OGM Ormanspor-Karesispor (M. Sait Zarifoğlu)

17.00 Artvin Belediyespor-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor (Çoruh Üniversitesi)

18.00 Düzce Belediyespor-Sigortam.net İTÜ Basketbol (Kalıcı Konutlar Merkez)

15 Aralık Cumartesi

14.30 Finalspor-Yalova Belediyespor (Bursa Atatürk)

17.00 Edirnespor-Ankara DSİ (Mimar Sinan)

18.00 Akhisar Belediyespor-Petkimspor (Akhisar Belediye)

16 Aralık Pazar:

17.00 Selçuklu Basketbol-Bursaspor (Selçuklu Belediyesi)

18.30 Bandırma Kırmızı-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

14 Aralık Cuma

14.00 Çankaya Üniversitesi-A Koleji (Arı Koleji Olimpik)

14.00 Mersin Üniversitesi-Mardin Büyükşehir Belediyespor (Mersin Üniversitesi)

15 Aralık Cumartesi

14.00 Urla Belediyespor-Akdeniz Üniversitesi (Urla 12 Eylül)

14.00 İstanbulgücü-Bayraklı Belediyesi (Caferağa)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Edremit)

16.00 Elazığ İl Özel İdare-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (Elazığ İl Özel İdare)

17.00 Yalova VİP Gençlik-Nesibe Aydın (Yalova 90. Yıl)

16 Aralık Pazar:

13.00 Galatasaray Gelişim-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Ahmet Cömert)

basketbol program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte Yabancı Kuralının Değişmesini İsteyen Kulüpler
İşte Yabancı Kuralının Değişmesini İsteyen Kulüpler
Fatih Terim'den Flaş Hamle
Fatih Terim'den Flaş Hamle
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi