Reklamı Geç

Futbolda Haftanın Programı

Futbolda Haftanın Programı
Bu içerik 400 kez okundu.

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'de 15'inci, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 16'ncı hafta müsabakaları yapılacak.

Maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

7 Aralık Cuma

20.00 Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları)

8 Aralık Cumartesi

13.30 Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül)

16.00 Trabzonspor-Konyaspor (Medical Park)

19.00 Galatasaray-Rizespor (Türk Telekom)





9 Aralık Pazar:

13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Malatyaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Bursaspor-Antalyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Akhisarspor-Fenerbahçe (Spor Toto Akhisar)

10 Aralık Pazartesi:

20.00 Ankaragücü-Başakşehir (Afyonkarahisar Zafer)

20.00 Kasımpaşa-Kayserispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

Spor Toto 1. Lig

8 Aralık Cumartesi

13.30 Karabükspor-İstanbulspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Osmanlıspor-Afyonspor (Bolu Atatürk)

16.00 Altınordu-Adanaspor (Bornova)

9 Aralık Pazar:

13.30 Hatayspor-Boluspor (Antakya Atatürk)

13.30 Ümraniyespor-Elazığspor (Ümraniye Belediye Şehir)

16.00 Denizlispor-Gençlerbirliği (Denizli Atatürk)

19.00 Eskişehirspor-Altay (Yeni Eskişehir)

10 Aralık Pazartesi:

19.00 Gazişehir Gaziantep-Balıkesirspor (Gaziantep)

19.00 Adana Demirspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

8 Aralık Cumartesi

13.30 Pendikspor-Fethiyespor (Pendik)

9 Aralık Pazar:

13.00 Şanlıurfaspor-Menemen Belediyespor (Şanlıurfa GAP)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Kırklarelispor (Tarsus İlçe)

13.30 BUGSAŞ Spor-Zonguldak Kömürspor (Ankara OSTİM)

13.30 Fatih Karagümrük-Darıca Gençlerbirliği (Atatürk Olimpiyat)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Tokatspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.30 Bandırmaspor-Tuzlaspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Sivas Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

Beyaz Grup

8 Aralık Cumartesi

13.30 Samsunspor-Manisaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13.30 Sarıyer-Hacettepe (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Keçiörengücü-Uşakspor (Ankara Aktepe)

9 Aralık Pazar:

13.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gümüşhanespor (Muğla Atatürk)

13.00 Gaziantepspor-Sancaktepe Belediyespor (Gaziantep)

13.30 Niğde Anadolu-Ankara Demirspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 İnegölspor-Eyüpspor (İnegöl İlçe)

13.30 Bayrampaşa-Sakaryaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Kastamonuspor 1966-Amed Sportif Faaliyetler (Gazi)

TFF 3. Lig

1. Grup

9 Aralık Pazar:

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Nevşehir Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Batman Petrolspor-Tire 1922 (Batman Yeni Şehir)

13.00 Yomraspor-Kozan Belediyespor (Yomra İlçe)

13.00 Erzin Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

13.30 Ergene Velimeşespor-Gebzespor (Ergene Velimeşe)

13.30 Erbaaspor-Silivrispor (Erbaa İlçe)

13.30 Şile Yıldızspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Şile)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Artvin Hopaspor (Tepecik Şenol Güneş)

2. Grup

8 Aralık Cumartesi

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Karşıyaka (Sancaktepe 15 Temmuz)

9 Aralık Pazar:

13.00 Yeni Orduspor-Alibeyköyspor (Ordu 19 Eylül)

13.00 Pazarspor-Altındağ Belediyespor (Arhavi İlçe Stadı)

13.00 Ofspor-Kızılcabölükspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.00 Elaziz Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk)

13.30 Adıyaman 1954-Kemerspor 2003 (Adıyaman Atatürk)

13.30 Bergama Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

13.30 Düzcespor-Osmaniyespor (Düzce 18 Temmuz)

13.30  Çatalcaspor-Esenler Erokspor (Ziya Altınoğlu)

3. Grup

8 Aralık Cumartesi

13.30 Bucaspor-Turgutluspor (Yeni Buca)

9 Aralık Pazar:

13.00 Bayburt İl Özel İdare-Ankara Adliyespor (Bayburt Genç Osman)

13.00 Diyarbekirspor-1461 Trabzon (Diyarbakır Stadyumu)

13.00 Cizrespor-24 Erzincanspor (Cizre İlçe)

13.30 Payasspor-Halide Edip Adıvarspor (Payas İlçe)

13.30 Çorum Belediyespor-Karacabey Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Kocaelispor-Muğlaspor (Kocaeli)

13.30 Serik Belediyespor-Gölcükspor (Serik İsmail Oğan)

13.30 Bağcılarspor-Fatsa Belediyespor (Bağcılar Mahmutbey)

spor toto süper lig spor toto 1.lig tff 2.lig kırmızı grup beyaz grup tff 3.lig maç program fikstür futbol spor ankara haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Malatyaspor'a Silahlı Saldırı
Malatyaspor'a Silahlı Saldırı
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Hangi Maç Hangi Kanalda?