Reklamı Geç

Son Zamanların Eğlenceli Aktivitesi Paintball

Son Zamanların Eğlenceli Aktivitesi Paintball
Bu içerik 401 kez okundu.

Paintball son zamanlarda oldukça ilgi ve rağbet gören, tatil günlerinde insanların sosyalleşmesine katkı sağlayan eğlenceli bir oyundur. Paintball bireysel olarak oynanabildiği gibi takım ya da takımlar halinde de oynanabilmektedir. Takım ya da takımlar halinde genellikle önceden belirlenmiş senaryolara göre oynanır. Tarihte ilk kez ABD de rastlanan oyun, başlarda orman korucularının ağaçları işaretlemek için kullandıkları boya tabancasına dayanır. Korucular zamanla bunu eğlence haline getirmiş, ve aralarında bir oyun haline getirmişlerdir. Çok geçmeden 1970 lerin sonunda ticari bir sektör haline gelmiştir. Öyle ki; günümüzde organize halde oynanan ve yarışmaları düzenlenen bir spor haline dahi dönüşmüştür.

Paintball Nasıl Oynanır?

Genelde takım halinde oynanan paintballda, öncelikle takımlar belirlenir. Sonrasında ise senaryoya bağlı kalınarak ve özel kıyafet ve donanımlar giyilerek hazırlık yapılır. Boya topları atan ve hava tüpleri ile tetiklenen özel silahlarla iki takım karşı karşıya gelir ve senaryo dahilindeki görevleri, rakiplerine vurulmadan tamamlamaya çalışır. Oyuna hakem eşlik eder. Evo Sports kuruluşu Paintball için son derece donanımlı ve nezih bir yerdir. Müşterilerine güvenli, ferah ve eğlenceli mekan ve zaman oluşturmayı görev edinmiş bu işletmeye https://www.evosports.com/paintball/  adresinden ulaşıp gerekli bilgiyi alabilir ve oyun için randevu oluşturabilirsiniz.

evo sports Paintball
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Göztepe Ankaragücü Hazırlıklarını Eksik Sürdürüyor
Göztepe Ankaragücü Hazırlıklarını Eksik Sürdürüyor
Göztepe Ankaragücü'ne Odaklanıyor
Göztepe Ankaragücü'ne Odaklanıyor
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi