Reklamı Geç

Futbolda Haftanın Programı

Futbolda Haftanın Programı
Bu içerik 384 kez okundu.

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'de 13. hafta karşılaşmaları oynanacak, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 14. hafta müsabakaları yapılacak.

Program şöyle:

Spor Toto Süper Lig

23 Kasım Cuma

20.30 Galatasaray-Konyaspor (Türk Telekom)

24 Kasım Cumartesi

13.30 B.B. Erzurumspor-Antalyaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Alanyaspor-Kayserispor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Ankaragücü-Beşiktaş (Kayseri Kadir Has)




25 Kasım Pazar:

13.30 Sivasspor-Rizespor (Yeni 4 Eylül)

16.00 Akhisarspor-Bursaspor (Spor Toto Akhisar)

19.00 Kasımpaşa-E Malatyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park)

26 Kasım Pazartesi:

20.00 Göztepe-Başakşehir (Bornova)

Spor Toto 1. Lig

23 Kasım Cuma

19.00 Kardemir Karabükspor-Balıkesirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

24 Kasım Cumartesi

13.30 Hatayspor-Altay (Antakya Atatürk)

16.00 Eskişehirspor-Ümraniyespor (Yeni Eskişehir)

16.00 İstanbulspor-Gençlerbirliği (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

25 Kasım Pazar:

13.30 Denizlispor-Giresunspor (Denizli Atatürk)

16.00 Gazişehir Gaziantep-Boluspor (Gaziantep)

16.00 Adana Demirspor-Adanaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Altınordu-Afyonspor (Bornova)

26 Kasım Pazartesi:

19.00 Osmanlıspor-Elazığspor (Bolu Atatürk)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

24 Kasım Cumartesi

13.30 BUGSAŞ Spor-Kahramanmaraşspor (Ankara OSTİM)

25 Kasım Pazar:

13.00 Şanlıurfaspor-Darıca Gençlerbirliği (Şanlıurfa GAP)

13.30 Kırklarelispor-Sivas Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fatih Karagümrük (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Tarsus İdmanyurdu (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Bandırmaspor-Tokatspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Pendikspor-Menemen Belediyespor (Pendik)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Tuzlaspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Fethiyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

Beyaz Grup

24 Kasım Cumartesi

13.00 Gaziantepspor-Amed Sportif Faaliyetler (Gaziantep)

13.30 Bayrampaşa-Uşakspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Keçiörengücü-Sarıyer (Ankara Aktepe)

25 Kasım Pazar:

13.30 Samsunspor-Hacettepe (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13.30 Ankara Demirspor-Sancaktepe Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 İnegölspor-Gümüşhanespor (İnegöl İlçe)

13.30 Eyüpspor-Niğde Anadolu (Esenler)

13.30 Kastamonuspor 1966-Manisaspor (Gazi)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sakaryaspor (Bodrum İlçe)

TFF 3. Lig

1. Grup

24 Kasım Cumartesi

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Kozan Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Yomraspor-Nazilli Belediyespor (Yomra İlçe)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Körfezspor (Tepecik Şenol Güneş)

25 Kasım Pazar:

13.00 Batman Petrolspor-Artvin Hopaspor (Batman Yeni Şehir)

13.30 Ergene Velimeşespor-Karaköprü Belediyespor (Ergene Velimeşe)

13.30 Erbaaspor-Nevşehir Belediyespor (Erbaa İlçe)

13.30 Şile Yıldızspor-Tire 1922 (Şile)

13.30 Gebzespor-Silivrispor (Gebze Alaettin Kurt)

2. Grup

24 Kasım Cumartesi

13.00 Ofspor-Kırşehir Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Elaziz Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Çatalcaspor-Kemerspor 2003 (Ziya Altınoğlu)

13.30 Bergama Belediyespor-Alibeyköyspor (Bergama 14 Eylül)

25 Kasım Pazar:

13.00 Pazarspor-Esenler Erokspor (Çaykur Didi)

13.00 Osmaniyespor-Altındağ Belediyespor (Osmaniye 7 Ocak)

13.00 Yeni Orduspor-Karşıyaka (Ordu 19 Eylül)

13.30 Adıyaman 1954-Van Büyükşehir Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

13.30 Kızılcabölükspor-Düzcespor (Kızılcabölük)

3. Grup

24 Kasım Cumartesi

13.30 Kocaelispor-Karacabey Belediyespor (Kocaeli)

25 Kasım Pazar:

13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Turgutluspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

13.00 Diyarbekirspor-Ankara Adliyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.00 Bayburt İl Özel İdare-Çorum Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

13.30 Bağcılarspor-Muğlaspor (Bağcılar Mahmutbey)

13.30 Serik Belediyespor-1461 Trabzon (Serik İsmail Oğan)

13.30 Bucaspor-Fatsa Belediyespor (Yeni Buca)

13.30 Payasspor-Gölcükspor (Payas İlçe)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Cizrespor (Tepecik Şenol Güneş)

spor toto süper lig spor toto 1.lig tff 2.lig tff 3.lig maç fikstür haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakan Keleş 'A.Gücü Maçı Beni İçin Duygusal Olacak'
Hakan Keleş 'A.Gücü Maçı Beni İçin Duygusal Olacak'
Şampiyonlar Ligi'nde Gecenin Sonuçları
Şampiyonlar Ligi'nde Gecenin Sonuçları