Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 438 kez okundu.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 8'inci, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 6'ncı hafta müsabakaları oynanacak. 

Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 7'nci, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'ne 9'uncu hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Program şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

24 Kasım Cumartesi

13.00 Bahçeşehir Koleji-Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

15.15 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Banvit (Cebeci Spor Kompleksi)

17.30 Pınar Karşıyaka-Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)




25 Kasım Pazar:

13.00 Anadolu Efes-Gaziantep Basketbol (Sinan Erdem)

15.15 Beşiktaş Sompo Japan-Galatasaray (BJK Akatlar)

17.30 TOFAŞ-Fenerbahçe (TOFAŞ)

20.00 Afyon Belediyespor-Darüşşafaka Tekfen (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

24 Kasım Cumartesi

14.00 Galatasaray-Gündoğdu Adana Basketbol (Ahmet Cömert)

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-İzmit Belediyespor (Servet Tazegül)

14.00 Kırçiçeği Bodrum-OGM Ormanspor (Bodrum Binnaz Karakaya)

25 Kasım Pazar:

16.00 Canik Belediyespor-Bellona Kayseri Basketbol (Mustafa Dağıstanlı)

16.00 BOTAŞ-Beşiktaş (Ankara)

16.00 İstanbul Üniversitesi-Çukurova Basketbol (Prof. Dr. Turgay Atasü)

16.00 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Antakya)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

23 Kasım Cuma

14.00 Sigortam.net İTÜ Basketbol-Akhisar Belediyespor (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

18.30 Yalova Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Yalova 90. Yıl)

24 Kasım Cumartesi

15.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Petkimspor (Mamak Belediyesi)

16.00 Karesispor-Finalspor (Kurtdereli)

16.00 Ankara DSİ-Artvin Belediyespor (Ankara DSİ Etlik)

17.00 Bursaspor-Düzce Belediyespor (Bursa Atatürk)

17.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-OGM Ormanspor (Manisa Atatürk)

25 Kasım Pazar:

17.00 Selçuklu Basketbol-Edirnespor (Selçuklu Belediyesi)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

23 Kasım Cuma

13.30 Nesibe Aydın-Elazığ İl Özel İdare (TOBB Etü)

15.00 A Koleji-Mersin Üniversitesi (Durugöl Recep Kara)

18.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Edip Buran)

18.00 Bayraklı Belediyespor-Edremit Belediyesi Gürespor (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

24 Kasım Cumartesi

13.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor-Urla Belediyespor (Yeni Artuklu)

14.00 Akdeniz Üniversitesi-Çankaya Üniversitesi (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

14.00 İstanbulgücü-Yalova VIP Gençlik (Caferağa)

25 Kasım Pazar:

13.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray Gelişim (Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi)

tahincioğlu basketbol süper ligi haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakan Keleş 'A.Gücü Maçı Beni İçin Duygusal Olacak'
Hakan Keleş 'A.Gücü Maçı Beni İçin Duygusal Olacak'
Şampiyonlar Ligi'nde Gecenin Sonuçları
Şampiyonlar Ligi'nde Gecenin Sonuçları