Reklamı Geç

Mamakspor Güçlenecek

Mamakspor Güçlenecek
Bu içerik 1080 kez okundu.

Ankara’nın köklü kulüplerinden Mamakspor, yeni sezona güçlü girmek için kolları sıvadı.

Mor-sarılı ekibin yöneticileri iş adamları ve sivil toplum kuruluşları ile istişare ederek, yeni sezon öncesi planlama yapıyor.

Yozgat Demokrat Dernekler Federasyonu Genel Başkanı ve CHP Mamak Belediyesi Başkan Aday Adayı İbrahim Çetin, Mamak Belediyesi CHP Meclis Üyesi Adayı Haydar Ergin, Gençlerbirliği Taraftarlar Derneği Başkanı Murat Kahramaner ve Mamakspor Başkanı Erhan Karadağ ve Başkan Vekili Aydoğan Arslan, bir araya geldi.
FARKLI OLACAK

Yozgat Demokrat Dernekler Federasyonu Başkanı İbrahim Çetin, “ Spor benim vazgeçilmezlerim arasındadır. Yozgatspor için de çaba harcamaktayım. Semtimizin takımı Mamakspor için elimden geleni yapmaya çalışacağım. Destek bizden olacak başarı gençlerimizden gelecek. Gençliğe yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır” dedi.

HEPİMİZN TAKIMI

Mamakspor Başkanı Erhan Karadağ ve Başkan Vekili Aydoğan Arslan, “ Mamakspor Mamaklıların takımıdır. Artık, herkes taşın altına eline koyması lazım. Bir yılda yaklaşık 300 gence spor yaptırmaktayız. Amacımız çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan kurtarmaktır. Bunun bilinci içerisinde hareket etmekteyiz. Spor yapan gençlerimiz çoğaldıkça, huzurumuz artacaktır. Çünkü, bunlar bizim geleceğimizdir. Şi,mdiden herkese teşekkür ederiz. Güçlü Mamakspor için birlik beraberlik içinde hareket etmemiz gerekir. Bu yönde desteğini esirgemeyen herkese teşekkürler”

mamakspor CHP Mamak Belediyesi Başkan Aday Adayı İbrahim Çetin Haydar Ergin Murat Kahramaner erhan karadağ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mamaklı     2018-11-20 Erhan başkanı uzun yıllar gazetelerde takiop ettim. Birden basından ayrıldı. Ama böyle başarılı bir yazar neden yok oldu ve piyasaya çıkmıyor. Anlamıyorum. Mamaklı olarak mamaksporu iyi yerlerde görmek istiyoruz. teşekkürler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Ekranı
Spor Ekranı
Bursaspor Taraftarı Kaza Yaptı... Yaralılar Var
Bursaspor Taraftarı Kaza Yaptı... Yaralılar Var
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi