Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 155 kez okundu.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 6'ncı, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 5'inci hafta maçları yapılacak.

Program şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

9 Kasım Cuma

19.00 Gaziantep Basketbol-Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol (Karataş Şahinbey)

10 Kasım Cumartesi

13.00 Beşiktaş Sompo Japan-Afyon Belediyespor (BJK Akatlar)

15.15 TOFAŞ-Banvit (TOFAŞ)

17.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray (Cebeci Spor Kompleksi)




11 Kasım Pazar:

15.15 Anadolu Efes-Türk Telekom (Sinan Erdem)

17.30 Pınar Karşıyaka-Darüşşafaka Tekfen (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

20.00 Bahçeşehir Koleji-Fenerbahçe (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

10 Kasım Cumartesi

13.00 Çukurova Basketbol-Kırçiçeği Bodrum (Servet Tazegül)

16.00 Bellona Kayseri Basketbol-Gündoğdu Adana Basketbol (Kadir Has Kongre Merkezi)

16.00 Fenerbahçe-İstanbul Üniversitesi (Metro Enerji)

17.00 İzmit Belediyespor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Kocaeli Atatürk)

11 Kasım Pazar:

13.00 Beşiktaş-Mersin Büyükşehir Belediyespor (BJK Akatlar)

14.00 OGM Ormanspor-Galatasaray (M. Sait Zarifoğlu)

16.00 Canik Belediyespor-BOTAŞ (Mustafa Dağıstanlı)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

9 Kasım Cuma

14.00 Sigortam.net İstanbul Teknik Üniversitesi-Yalova Belediyespor (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

10 Kasım Cumartesi

16.00 Karesispor-Petkimspor (Kurtdereli)

16.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Bandırma Kırmızı (Mamak Belediyesi)

16.00 Ankara DSİ-Akhisar Belediyespor (Ankara)

17.00 Edirnespor-OGM Ormanspor (Mimar Sinan)

17.00 Bursaspor-Finalspor (Bursa Atatürk)

17.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Artvin Belediyespor (Manisa Atatürk)

11 Kasım Pazar:

17.00 Selçuklu Basketbol-Düzce Belediyespor (Selçuklu Belediyesi)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

9 Kasım Cuma

13.30 Nesibe Aydın-Galatasaray Gelişim (TOBB ETÜ)

15.00 A Koleji-Elazığ İl Özel İdare (Durugöl Recep Kara)

18.00 Bayraklı Belediyespor-Urla Belediyespor (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

18.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-Çankaya Üniversitesi (Edip Buran)

10 Kasım Cumartesi

14.00 İstanbulgücü-Edremit Belediyesi Gürespor (Caferağa)

14.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Yeni Artuklu)

17.00 Yalova VİP Gençlik-Mersin Üniversitesi (Yalova 90. Yıl)

11 Kasım Pazar:

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Akdeniz Üniversitesi (TOFAŞ)

Spor Toto Süper Lig Maç Sonuçları ve Puan Durumu

basketbol porgram haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fenerbahçe'de Jailson'a Çifte Ceza
Fenerbahçe'de Jailson'a Çifte Ceza
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Hangi Maç Hangi Kanalda?