Ankaragücü
Giriş Tarihi : 03-11-2018 18:53   Güncelleme : 03-11-2018 18:53

Ankaragücü'nde Vassell Coşkusu

Ankaragücü'nde Vassell Coşkusu

Son haftaların başarılı takımı Ankaragücü'nün bugün özel bir konuğu vardı.

2009-2010  sezonunda sarı lacivertli formayı giyen ve taraftarların gönlünde yer edinen Darius Vassell, Ankaragücü'nü ziyaret etti.

Beştepe Tesisleri'ne gelen Vassell Başkanı Mehmet  Yiğiner, Teknik Direktör İsmail Kartal, futbolcular ve personeli ziyaret etti.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Yiğiner, “Bunun adı vefadır. Darius Vassell’e çok teşekkür ediyorum. FIFA dosyalarında da bizlere çok yardımcı oldu. Kendisi gerçek bir Ankaragüçlü’dür” dedi.
Ankaragücü’nde oynadığı dönemden bu zamana kadar birçok şeyin değiştiğini görebildiğini belirten Darius Vassell, “Açıkçası bulunduğum sezon ve sonraki sezonlar kulübümüz çok kötüye gidiyordu. 2 lig aşağı düştü. Ancak büyük Ankaragücü taraftarının sonsuz desteği ile Başkan Mehmet Yiğiner ve yöneticiler büyük iş başardı. Herkesi tek tek tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Tesis ziyaretinin ardından Ankaragücü Store’da taraftarlar ile buluşan Darius Vassell, taraftarların ürünlerini imzalayarak tek tek fotoğraf çektirdi.

Kendisine gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Vassell, “10 yıl önce de büyük ilgi vardı şimdi de var. Ankaragücü taraftarına teşekkür ediyorum” dedi.

Darius Vassell, yarın Spor Toto Süper Lig’in 11. haftasında Kayserispor maçını stadyumda izleyecek.