Reklamı Geç

Ankaragücü'nden Flaş İsmail Kartal Açıklaması

Ankaragücü'nden Flaş İsmail Kartal Açıklaması
Bu içerik 691 kez okundu.

Ankaragücü, Fenerbahçe'nin teknik direktörü Phillip Cocu ile yollarını ayırması sonrası ismi İstanbul kulünü ile anılan İsmail Kartal için bir açıklama yaptı.

Açıklama şöyle:

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal’ın teklif gelmesi halinde Fenerbahçe’nin teknik direktörlük teklifini kabul edeceği yönünde yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, karşılaşma sonrası karşılaşma ile ilgili değerlendirmelerde bulunurken kendisine “Fenebahçe yarın size ihtiyacımız var derse ne dersiniz?” şeklinde yöneltilen soruya “Ben Ankaragücü’nün mukaveleli teknik direktörüyüm. Şuan Ankaragücü’nün başarısından başka hiçbir şey düşünmüyorum. Beni 2 kere gidip 3 kere gelen teknik direktörlerle karıştırmayın. Uygun şartlar uygun zaman olursa neden olmasın. Hepimiz profesyoneliz” şeklinde yanıt vermiştir. 
Hocamızın yapmış olduğu açıklamanın bütününü yayınlamak yerine sadece “Uygun şartlar uygun zaman olursa neden olmasın. Hepimiz profesyoneliz” cümlesini kullanarak gündem yaratmak isteyen haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz. 

Konu ile ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, “Ankaragücü’nde mukavelem devam ederken başka bir takım ile görüşecek kadar karaktersiz değilim. Bu Fenerbahçe de olsa böyle bir davranışta bulunmam. Bana destek olup başarı bekleyen büyük Ankaragücü camiasına daha büyük başarılar kazandırmak için daha fazla çalışmamız gerektiğine inanıyor ve görevimin başında olduğunu bir kez daha belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, hafta içi konu ile ilgili detaylı açıklama yapacaktır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

ankaragücü ismail kartal haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Ekranı
Spor Ekranı
Bursaspor Taraftarı Kaza Yaptı... Yaralılar Var
Bursaspor Taraftarı Kaza Yaptı... Yaralılar Var
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi