Reklamı Geç

Futbolda Haftanın Programı

Futbolda Haftanın Programı
Bu içerik 180 kez okundu.

Futbolda Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e 10. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

26 Ekim Cuma

20.30 Bursaspor-Aytemiz Alanyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

27 Ekim Cumartesi

13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kasımpaşa (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Konyaspor-Başakşehir (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Antalyaspor-Trabzonspor (Antalya)




28 Ekim Pazar:

13.30 Kayserispor-Sivasspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

18.00 Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya)

20.30 Fenerbahçe-Ankaragücü (Ülker)

29 Ekim Pazartesi:

20.00 Akhisarspor-Göztepe (Spor Toto Akhisar)

20.00 Beşiktaş-Ç.Rizespor (Vodafone Park)

Spor Toto 1. Lig

26 Ekim Cuma

19.00 Afyonspor-Gazişehir Gaziantep (Zafer)

19.00 Altay-Denizlispor (İzmir Atatürk)

27 Ekim Cumartesi

13.30  Elazığspor-Hatayspor (Elazığ Atatürk)

16.00 Adanaspor-K.Karabükspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.30 Boluspor-Gençlerbirliği (Bolu Atatürk)

28 Ekim Pazar:

13.30 Giresunspor-Balıkesirspor (Giresun Atatürk)

13.30 Ümraniyespor-Adana Demirspor (Ümraniye Belediyesi)

16.00 Eskişehirspor-İstanbulspor (Yeni Eskişehir)

19.30 Osmanlıspor-Altınordu (Osmanlı)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

27 Ekim Cumartesi

13.00 Sivas Belediyespor-Fethiyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.30 Bandırmaspor-Şanlıurfaspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Pendikspor-Konya Anadolu Selçukspor (Pendik)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Fatih Karagümrük (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 Kırklarelispor-Menemen Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

13.30 BUGSAŞ-Tokatspor (Ankara OSTİM)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Tuzlaspor (Karaelmas Kemal Köksal)

19.00 Kahramanmaraşspor-Tarsus İdmanyurdu (Kahramanmaraş 12 Şubat)

Beyaz Grup

27 Ekim Cumartesi

13.00 Gümüşhanespor-Niğde Anadolu (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 Gaziantepspor-Hacettepe (Gaziantep)

13.30 Bayrampaşa-Samsunspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Kastamonuspor 1966-Keçiörengücü (Gazi)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sarıyer (Bodrum İlçe)

13.30 Ankara Demirspor-Manisaspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 İnegölspor-UTAŞ Uşakspor (İnegöl İlçe)

13.30 Eyüpspor-Sakaryaspor (Esenler)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Sancaktepe 15 Temmuz)

TFF 3. Lig

1. Grup

27 Ekim Cumartesi

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Erzin Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Batman Petrolspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Batman Yeni Şehir)

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Siverek Firkan Tüysüz)

13.30 Silivrispor-Tire 1922 (Silivri)

13.30 Gebzespor-Kozan Belediyespor (Gebze Alaettin Kurt)

13.30 Ergene Velimeşespor-Artvin Hopaspor (Ergene Velimeşe)

13.30 Erbaaspor-Nazilli Belediyespor (Erbaa İlçe)

13.30 Şile Yıldızspor-Körfezspor (Şile)

2. Grup

27 Ekim Cumartesi

13.00 Bergama Belediyespor-Elaziz Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

13.00 Osmaniyespor-Kemerspor 2003 (Osmaniye 7 Ocak)

13.00 Ofspor-Karşıyaka (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.00 Yeni Orduspor-Adıyaman 1954 (Ordu 19 Eylül)

13.00 Pazarspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Hopa İlçe)

13.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Sultanbeyli Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Kızılcabölükspor-Alibeyköyspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.30 Altındağ Belediyespor-Esenler Erokspor (Ankara Aktepe)

13.30 Kırşehir Belediyespor-Düzcespor (Kırşehir Ahi)

3. Grup

27 Ekim Cumartesi

13.00 24 Erzincanspor-Muğlaspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

13.00 Payasspor-Ankara Adliyespor (Payas İlçe)

13.00 Diyarbekirspor-Kocaelispor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.30 Bağcılarspor-Bayburt İl Özel İdare (Bağcılar Mahmutbey)

13.30 Serik Belediyespor-Çorum Belediyespor (Serik İsmail Oğan)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-1461 Trabzon (Tepecik Şenol Güneş)

13.30 Turgutluspor-Fatsa Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Gölcükspor-Cizrespor (İhsaniye İlçe)

19.00 Bucaspor-Karacabey Belediyespor (Yeni Buca)

Spor Toto Süper Lig Spor Toto 1. Lig TFF 2. Lig TFF 3. Lig maç program kırmızı grup beyaz grup
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şenol Güneş'ten Ankaragücü'ne Özel 11
Şenol Güneş'ten Ankaragücü'ne Özel 11
UEFA Uluslar Ligi'nde Gecenin Sonuçları
UEFA Uluslar Ligi'nde Gecenin Sonuçları