Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 114 kez okundu.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 4'üncü, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 3. hafta, Basketbol 1. Ligi'ne 3'üncü, Kadınlar Basketbol 1. Ligi'ne ise 5. hafta maçları oynanacak.

Program şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

26 Ekim Cuma

20.00 Bahçeşehir Koleji-Banvit (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

27 Ekim Cumartesi

13.00 Beşiktaş Sompo Japan-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (BJK Akatlar)

15.15 Gaziantep Basketbol-Fenerbahçe (Şahinbey)

17.30 TOFAŞ-Galatasaray (TOFAŞ)




28 Ekim Pazar:

13.00 Pınar Karşıyaka-Afyon Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

15.15 Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol-Türk Telekom (Gazanfer Bilge)

17.30 Anadolu Efes-Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol (Sinan Erdem)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

27 Ekim Cumartesi

14.00 Çukurova Basketbol-Gündoğdu Adana Basketbol (Servet Tazegül)

15.15 BOTAŞ-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Ankara)

16.00 Bellona Kayseri Basketbol-OGM Ormanspor (Kadir Has Kongre Merkezi)

17.00 İzmit Belediyespor-Kırçiçeği Bodrum (Kocaeli Atatürk)

28 Ekim Pazar:

14.00 Beşiktaş-İstanbul Üniversitesi (BJK Akatlar)

15.15 Fenerbahçe-Galatasaray (Metro Enerji)

16.00 Canik Belediyespor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

26 Ekim Cuma

14.00 Sigortam.net İstanbul Teknik Üniversitesi-Bandırma Kırmızı (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

15.00 Ankara DSİ-Yalova Belediyespor (Mamak Belediyesi)

16.00 OGM Ormanspor-Düzce Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

27 Ekim Cumartesi

16.00 Karesispor-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor (Kurtdereli)

17.00 Bursaspor-Petkimspor (Bursa Atatürk)

17.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Manisa Atatürk)

17.00 Edirnespor-Artvin Belediyespor (Mimar Sinan)

28 Ekim Pazar:

17.00 Selçuklu Basketbol-Finalspor (Selçuklu Belediyesi)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

26 Ekim Cuma

13.30 Nesibe Aydın-Akdeniz Üniversitesi (TOBB ETÜ)

14.00 Mersin Üniversitesi-Edremit Belediyesi Gürespor (Mersin Üniversitesi)

15.00 A Koleji-Galatasaray Gelişim (Durugöl Recep Kara)

18.00 Bayraklı Belediyespor-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

27 Ekim Cumartesi

14.00 İstanbulgücü-Urla Belediyespor (Caferağa)

14.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (Yeni Artuklu)

17.00 Yalova VİP Gençlik-Elazığ İl Özel İdare (Yalova 90. Yıl)

28 Ekim Pazar:

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Çankaya Üniversitesi (TOFAŞ)

tahincioğlu basketbol ligi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Umut Meraş'a Talih Kuşu
Umut Meraş'a Talih Kuşu
Spor Ekranı
Spor Ekranı