Reklamı Geç

İsmail Dilber Güven Tazeledi

İsmail Dilber Güven Tazeledi
Bu içerik 375 kez okundu.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Genel Merkezi 24. Olağan Genel Kurulu'nda Başkanlığa İsmail Dilber yeniden seçildi.

Ankara Yeni Mahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi Salonu'nda gerçekleşen genel kurulda yaklaşık 1000 delege katılırken, İsmail Dilber oy birliğiyle yeniden genel başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

Genel kurula; Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, TASKK Başkanı ve TFF İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, TVF Başkanı Akif Üstündağ, KKTC Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı Süleyman Göktaş, TASKK Kurucusu ve önceki Genel Başkanı Rıza Sümer onur konukları olarak katıldılar. 

İlk olarak Genel kurulun açılışında gösterilen TÜFAD Belgeseli sinevizyon gösterisi ilgiyle izlendi ve büyük alkış aldı. Daha sonra verilen önergeyle Genel Kurulun Divan Başkanlığına Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Bingöl, Başkan Vekilliğine Hatay Şube Başkanı Yaşar Düzen, Yazmanlıklarına da Mardin Şube Başkanı Doğan Ağalday ve İzmir Şube Genel Sekreteri Hasan Aral seçildiler.
İSMAİL DİLBER: "ÇOCUĞUN VE TOPUN OLDUĞU HER YERDE TÜFAD OLACAKTIR"

Genel kurulun açılış konuşmasını yapan Genel Başkan İsmail Dilber gerçekleştirdikleri projeleri ve sonuçlarını açıklarken "Çocuğun ve topun olduğu her yerde TÜFAD olacaktır" sloganı altında projeler üretmeye devam edeceklerini söyledi. Ayrıca Teknik Adamların hak ve alacakları ile ilgili TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nda (UÇK) bir çok sorunun çözümlendiğini dile getiren Dilber, Başkan yardımcılığını da yapmakta olduğu Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliği (AEFCA) içerisinde, TÜFAD'ın Avrupa' nın en büyuk Futbol Antrenörleri Derneği olduğunu özellikle vurguladı.

Bu arada rahatsızlığına rağmen genel Kurula katılan Genel Başkan Yardımcısı ve A Milli Takım eski teknik direktörü Metin Türel de büyük alkış aldı.

Daha sonra Onur Konuklarımız Yeni Mahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar., TASKK Başkanı ve TFF İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez Onursal Başkanımız Özkan Sümer ve Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı Süleyman Göktaş birer konuşma yaparak İsmail Dilber Başkanlığındaki TÜFAD 'ın çok başarılı çalışmalar yaptığını övgüyle dile getirdiler.

Konuşmalardan sonra Gündem konuları tek tek ele alındı ve delegelerin oyuna sunuldu. Tek liste halinde gerilen seçimler sonucunda ise yapılan oylamada İsmail Dilber ve ekibi tüm delegelerin oyunu alarak oybirliğiyle göreve getirildi.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Genel Merkezi Yönetimi şu isimlerden oluştu:

ismail dilber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Moryke Fofana Malatyaspor'da
Moryke Fofana Malatyaspor'da
Altınordu'dan Trabzonspor'a Sert Tepki
Altınordu'dan Trabzonspor'a Sert Tepki
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi