Reklamı Geç

Hedefimizden Saptırmayacak, Moralimizi Bozmayacak

Hedefimizden Saptırmayacak, Moralimizi Bozmayacak
Bu içerik 547 kez okundu.

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Erkan Sözeri, "İlk yarının çok verimli olduğu söylenemez ama ikinci yarı tamamen oyunun hakimi bizdik. Pozisyonlara girdik ama değerlendiremeyince böyle bitti" dedi. 

Gösterdikleri performans nedeniyle oyuncularını kutladığını belirten Sözeri, "Bugün, kazanmak için ne yapılması gerekiyorsa sahada yaptılar. Tabii ki ilk yarının çok verimli olduğu söylenemez ama ikinci yarı tamamen oyunun hakimi bizdik. Pozisyonlara girdik ama değerlendiremeyince böyle bitti. Bu bizi hedefimizden saptırmayacak, moralimizi bozmayacak. Oyuncularım ne kadar terleri varsa o çimlere akıttılar. Bu yüzden oyuncularımı kutluyorum" diye konuştu.
Sözeri, yollarına devam edeceklerini ve kaybedilen 2 puanın telafisini yapacaklarını söyledi. Transfer konusuna ilişkin bir soru üzerine Sözeri, "Şu anda transfer konusunun çok yersiz ve saygısızlık olduğunu düşünüyorum. Devre arası bakarız eksiğimiz, gediğimiz varsa yönetimle oturur konuşuruz. Hamleleri yapmamız gerekiyorsa yaparız ama şu anda öyle bir düşüncemiz yok" ifadelerini kullandı.

gençlerbirliği erkan sözeri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Ekranı
Spor Ekranı
Hazırlık Maçları Sonuçları
Hazırlık Maçları Sonuçları
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi