Reklamı Geç

Gecekondu'dan Anlamlı Gece

Gecekondu'dan Anlamlı Gece
Bu içerik 630 kez okundu.

Asırlık çınar Ankaragücü, bugün özel bir etkinlik düzenleyerek 19 Ekim’e ayrı bir anlam kattı.

Türkiye’nin efsane tribün gruplarından Gecekondu’nun organize ettiği anlamlı gece, 19 Ekim Saat 19.10’da başladı. Siyasiler, belediye başkanları ve STK temsilcilerinin katıldığı gecede coşku dolu anlar yaşandı.

Davetliler arasında bulunan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankaragücü atkısı ve şapkası takarak, “1910 Ankaragücü Taraftarlar Derneği Gecekondu’nun düzenlediği Ankaragücü Gecesine katılmaktan memnuniyet duydum. Yenimahalle Belediyesi olarak Ankaragücü’nün her zaman yanında olduk, olmaya devam edeceğiz.
Tüm Ankaralıları da Ankaragücü’ne sahip çıkmaya davet ediyorum.Ankara’nın en önemli değerlerinden olan ve sahip çıkmanın hepimizin görevi olduğuna inandığım Ankaragücü’nün daha büyük başarılarına da hep birlikte tanıklık etmeyi diliyorum” diye konuştu.

Bala Kaymakamı Mithat Can Kutluca da “AnkaraGücü, Gecekondu dayanışma gecesinde iyi günde kötü günde hep beraberiz” mesajı paylaştı. Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner de böyle bir camiada başkanlık yaptığı için büyük mutluluğum duyduğunu belirterek, “19 Ekim tarihi bir milat oldu. Bundan sonra her yıl aynı tarih aynı saatte büyük Ankaragücü’nün kutlamasını yapacağız. Taraftarlarımıza böyle bir organizasyona imza attıkları için teşekkür ediyorum. İnşallah büyük başarılara hep birlikte ulaşacağız” diye konuştu. Geceye Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna da katıldı. Gecede açık arttırma ile satılan imzalı Ankaragücü formasını 100 Bin TL’ye Mustafa Akan aldı. Koray Avcı da geceye katılanlar arasındaydı.

Kaynak: www.ankaraninsporu.com

gecekondu gece
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metin Türel'in Cenaze Programı Belli oldu
Metin Türel'in Cenaze Programı Belli oldu
Halkbank Moral Buldu
Halkbank Moral Buldu