Reklamı Geç

Galatasaray'dan UEFA Açıklaması

Galatasaray'dan UEFA Açıklaması
Bu içerik 484 kez okundu.

UEFA’nın Yargı Birimi, Galatasaray’ın Finansal Fair Play konusundaki anlaşmasının yeniden incelenmesine karar verdi.

Yapılan resmi açıklamada, Finansal Kontrol Kurulu’na gerekli yazı iletildi. Galatasaray da resmi sitesinden konuyla ilgili 'Kulübümüzün UEFA Şampiyonlar Ligi'nde yer almasını etkilememektedir.' açıklamasını yaptı.

Galatasaray resmi sitesinden bir açıklama yaparak UEFA'nın yaptığı açıklamayla ilgili bilgilendirme yaptı.

İşte G.Saray o açıklaması;
UEFA'NIN 05 EKİM 2018 TARİHLİ FFP İLE İLGİLİ DUYURUSU HAKKINDA AÇIKLAMA

UEFA iç işleyişi dahilinde;

UEFA Kulüp Finansal Kontrol Kurulu Üst Yargı Organı, Kulübümüz ile ilgili Kulüp Finansal Kontrol Kurulu'nun aldığı Uzlaşma Anlaşması kararıyla ilgili değerlendirme ve ek bilgiler talep etmiştir.

UEFA'nın iç prosedürleri dahilinde yapılan ve Haziran 2018'den bu yana süren bu süreç ve bu işlem, Kulübümüzün UEFA Şampiyonlar Ligi'nde yer almasını etkilememektedir. Kulübümüz, imzaladığı Uzlaşma Anlaşması çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kulübümüz bu işleyiş süreci dahilinde, UEFA'nın ilgili kurumlarına gerekli resmi açıklama ve yanıtlarını vermektedir ve Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda resmi yanıt ve aksiyonlarını vermeye devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

galatasaray uefa açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eljif Elmas Napoli'de
Eljif Elmas Napoli'de
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi