Reklamı Geç

Melih Gökçek'ten Mustafa Tuna'ya Webo'lu Cevap

Melih Gökçek'ten Mustafa Tuna'ya Webo'lu Cevap
Bu içerik 779 kez okundu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Melih Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’nın harfiyat gelirleri ile ilgili yaptığı açıklamaya cevap verdi.

Gökçek, Mustafa Tuna’ya cevaben “Seni insan içine çıkamaz hale getiririm” diyerek Osmanlıspor’a giden hafriyat gelirlerini ve Ankaragücü’ne yapılan yardımları anlattı.

Gökçek şunları yazdı:

Önce şunu belirtmek isterim, hafriyat işi belediye tarafından anfa’ya ihale edilmiş, anfa’da işi yıllık 1.320.000 Tl’den Osmanlıspor’a ihale etmiştir… Osmanlıspor’da işletme işini bir alt firmaya yaptırmıştır. Osmanlıspor’a yıllık ne kadar gelirleri olduğunu sordum…
Yıllık 5.000.000 (1.320.000 Anfa kirası bunun içinden veriliyor) civarında olduğunu söylediler…Bu para Osmanlıspor’da Webo’ya verilen bir yıllık oynama bedeli… Spor için sn cumhurbaşkanımızın ve hükümetimizin takımlara verdiği destek ortada iken Osmanlıspor’a ihale karşılığı bir yerden 5 milyon gelmesi çok normal bir olaydır.

Osmanlıspor’a bunun haricinde Ankara büyükşehir belediyesinden tek kuruş bağış yapılmamıştır. Buna karşılık benim son dönemimde Ankaragücü spor kulübüne, Belediye ve bağlı şirket bütçelerinden 10 milyon tl yardım yapılmıştır… Hiç kimse de bu yardım niye yapıldı dememişti

ankaragücü büyükşehir belediyesi melih gökçek mustafa tuna harfiyat haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserispor'a FIFA'dan Transfer Yasağı Geldi
Kayserispor'a FIFA'dan Transfer Yasağı Geldi
Beşiktaş A.Gücü Hazırlıklarını Sağanak Yağmurda Sürdürdü
Beşiktaş A.Gücü Hazırlıklarını Sağanak Yağmurda Sürdürdü