Samsunspor
Giriş Tarihi : 30-08-2018 18:43   Güncelleme : 30-08-2018 18:43

Samsunspor'da TV Atağı

Samsunspor'da TV Atağı

 

Samsunspor Kulübünün 2018-2019 sezonunda yapacağı maçlar, Haberaks TV'den canlı olarak yayımlanacak.

Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık ile Haber Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şenocak arasında sözleşme imzalandı. Sözleşmeye göre, Samsunspor'un 2018-2019 sezonunda TFF 2. Lig'de yapacağı müsabakalar, Haber Medya Grubunun yayım organı olan Haberaks TV ve Haber Radyo tarafından canlı olarak yayımlanacak.

Haber Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şenocak, "2018-2019 sezonunun Samsunspor'un maçlarının yayım hakları ile ilgili bir sözleşme yapacağız. Bu sözleşme ile beraber Samsunspor taraftarının, Samsunluların yurt içinde ve yurt dışında maçlarını en kaliteli şekilde izlemeleri için Haber Medya Grubu olarak teknik kadromuzu ve teknolojinin tüm imkanlarını kullanaraktan alt yapı çalışmalarını yaptık. İnşallah en profesyonel şekilde herkes Samsunspor'un tüm müsabakalarını canlı olarak izleme imkanına kavuşacak. Borsan Grup olarak ve Haber Medya Grubu olarak sevgili başkanımıza bu Samsunspor'da yapacağı çalışmalardan dolayı sonuna kadar yanında olacağız, destekçisi olacağız" dedi.
Canlı yayımların Samsunspor'un imajını yükselteceğini belirten Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, "Samsunspor bu sene ulusal yayının olmadığı, maçlarının TRT veya yayıncı başka ulusal kanal tarafından yayımlanmadığı bir ligde. Fakat Samsun'un en büyük değeri Samsunspor'da ve yine Samsun'un medya alanındaki en büyük değeri Haber Medya Grubu, Samsun'u temsil eden bu 2 üst düzey kuruluş bir araya gelerek güzel bir yayın dönemi, güzel bir ürün çıkartacaklar. Hepimiz keyif alacağız" diye konuştu.