Manisaspor
Giriş Tarihi : 19-06-2018 19:36   Güncelleme : 19-06-2018 19:36

Manisaspor Erkan Aslan'a Emanet

Manisaspor’da teknik direktörlük görevine, daha önce siyah-beyazlı takımın formasını giyen ve yardımcı antrenörlük görevlerinde de bulunan Erkan Aslan getirildi.

Manisaspor Erkan Aslan'a Emanet

Manisaspor’da teknik direktörlük görevine, daha önce siyah-beyazlı takımın formasını giyen ve yardımcı antrenörlük görevlerinde de bulunan Erkan Aslan getirildi.

19 Mayıs Stadı'nda taraftarların da katılımıyla düzenlenen imza töreninde Teknik Direktör Erkan Aslan, kendisini Manisasporlu yapan imzayı attı. 

Kulüp Başkanı Bülent Baygeldi, Teknik Direktör Erkan Aslan'ın Manisa'nın çocuğu olduğunu belirterek, "Hocamıza güveniyoruz. Aramızda para ile ilgili bir konu asla geçmedi. Kendisi taraftarımızın da sevdiği bir isim. Umudumuz tabii ki iyi yerlere gelmek. Bundan dolayı kayıtsız şartsız teklifimizi kabul etti. Manisa'nın çocuklarına bu fırsatlar verilmesi gerekiyordu. İki taraf içinde hayırlı olsun" dedi.

Erkan Aslan ise Manisaspor'un her kategorisinde forma giydiğinin altını çizerek, "Burada şampiyonluklar yaşadım. Antrenörlük hayatımda da alt yapısında, üst yapısında görev aldım. Düşmeyi kalkmayı yaşadık. Bu takım amatörde bile olsa bu göreve hazırız. Bizim parayla pulla işimiz yok. Bu bayrağı yere düşürmemek için bir birliktelik yaptık. Şu anda kulüp içerisinde birlik beraberlik yeniden oluşuyor. Bunu kullanıp Manisaspor'u hak ettiği yere getireceğiz" ifadelerini kullandı.
"Transfer yasağı kalkacak"

Kulüp Başkanı Baygeldi ile birlikte takımın oluşturulması noktasında çalışma yürüttüklerini dile getiren Aslan, "Oyuncuların çoğuyla görüştüm. Hepsi bize yardımcı olmaktan yana. Benim kulüp ile anlaşmamı ve resmiyet kazanmasını bekliyorlardı. Yasak listesinde olan tüm futbolcular Manisaspor sevdalısı. Hepsi ellerinden geleni yapacaklarının sözünü verdiler. Bundan sonra başkanımızla somut adımlar atarak transfer yasağını kaldırmak için elimizden geleni yapacağız" şeklinde konuştu.

"Makukula konusunda sıkıntı yok"

İmza töreninde basın mensuplarının Makukula ile ilgili sorularını da cevaplayan G.Manisaspor Kulübü Başkanı Bülent Baygeldi, "Makukula konusu ile ilgili Emre Hasgör başkanımız bizzat ilgileniyor. Biz tüm tekliflerimizi yaptık. Onlar bir teklif sundu. Şu anda olumsuz bir şey yok. Bu konuda iyi bir sonuç alacağımıza inanıyoruz" dedi.