K.Karabükspor
Giriş Tarihi : 13-11-2014 17:04   Güncelleme : 13-11-2014 17:04

Karabükspor'da Kafkas krizi!

K.Karabükspor Basın Sözcüsü Ziya Ünsal, teknik direktör Tolunay Kafkas ile yollarını ayıracakları yönündeki söylentilerin gerçeği yansıtmadığını, söyledi.

Karabükspor'da Kafkas krizi!

Kardemir Karabükspor Kulübü Basın Sözcüsü Ziya Ünsal, teknik direktör Tolunay Kafkas ile yollarını ayıracakları yönündeki söylentilerin gerçeği yansıtmadığını, Kafkas ile yola devam edeceklerini söyledi.

Kardemir Karabükspor, Süper Toto Süper Ligi'n 10'uncu haftasında deplasmanda karşılaşacağı Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Teknik direktör Tolunay Kafkas gözetiminde yapılan antrenmana sakatlıkları bulunan Samba Sow, Viola, Ahmet İlhan ve Traore katılmazken, Emre Özkan, Erkan ve İbrahim takımdan ayrı düz koşu yaptı.

'MİLLİ MAÇ ARASI İYİ GELDİ'

Kulüp basın sözcüsü Ziya Ünsal, önemli oyuncuların yaşadığı sakatlıkların nedeniyle şu anda ligde istemedikleri bir konumda bulunduklarını söyledi. Milli maç arasının takıma iyi geldiğini ifade eden Ünsal, "Sakat oyuncularımız zamanla devreye girecekler. Gençlerbirliği maçına 1 ya da 2 eksikle çıkacağız. Beşiktaş maçından itibaren ise sakat olan oyuncularımızın tamamı iyileşmiş olacak. Tüm olumsuzluklara rağmen moralimizi bozmayacağız. Takımımızın oynadığı oyun çok da yabana atılır bir oyun değil. Fikstür lehimize dönüyor. Eksik olan oyuncularımız da takıma döndüklerinde Karabükspor olması gereken yerde olacaktır" dedi.

DEVRE ARASINDA TAKIMA TAKVİYE

Ünsal, Tolunay Kafkas'ın isteği doğrultusunda devre arasında eksikliklerini giderme adına transfer yapacaklarını da söyledi. Ünsal, "Mutlaka transferler yapılacak. Moral bozacak, ümitsizliğe kapılacak tavır içinde olmak yanlış. Şu an için böyle bir şey söz konusu değil" diye konuştu.

TOLUNAY KAFKAS'LA DEVAM

Tolunay Kafkas'ın takımdan ayrılacağı yönünde bazı söylentiler olduğuna işaret eden Ünsal, "Tolunay Kafkas'la yine aynı şekilde yolumuza devam ediyoruz. Hocamızın da böyle bir talebi yok. Bunlar nereden çıkıyor ve gündeme geliyor biz de anlayamadık. Bunları biz de zaman zaman duyuyoruz. Bizler açısından üzerinde durulacak bir konu değil" dedi.