Güncel
Giriş Tarihi : 03-06-2018 08:01   Güncelleme : 03-06-2018 08:01

Ronaldo İçin Müthiş İddia

Marca gazetesinin haberine göre Ronaldo'nun Şampiyonlar Ligi finalinden bir hafta önce ayrılacağını takım arkadaşlarına açıkladığı iddia edildi.

Ronaldo İçin Müthiş İddia

Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo'nun takımdan ayrılacağı konuşulurken Marca gazetesinin haberine göre Ronaldo'nun Şampiyonlar Ligi finalinden bir hafta önce ayrılacağını takım arkadaşlarına açıkladığı iddia edildi.

Real Madrid’den ayrılacağı yönünde söylentiler çıkan Cristiano Ronaldo hakkında İspanyol gazetesi Marca yeni bir iddia daha ortaya attı. Marca’da yer alan haberde Ronaldo’nun, Liverpool ile oynanan Şampiyonlar Ligi final maçı öncesi takım arkadaşlarına ayrılacağını söylediği ifade edildi.

Cristiano Ronaldo’nun Real Madrid’den aldığı maaşı yeterli bulmadığını ve en az Lionel Messi’nin Barcelona’dan aldığı maaşı (45 milyon Euro) istediği belirtildi.
Geçtiğimiz günlerde Paris Saint-Germain’in Ronaldo’ya yıllık 45 milyon Euro teklif ettiği iddia edilmişti. Ronaldo’nun eski takımı Manchester United’a da dönebileceği geçen yıl yaz transfer döneminden beri konuşuluyor.