Karşıyaka
Giriş Tarihi : 01-06-2018 16:48   Güncelleme : 01-06-2018 16:48

Karşıyaka'da 9 İmza Birden

Karşıyaka, iç transferde geçen hafta anlaştığı 9 futbolcunun son 3 sezondan kalan alacaklarını kapatarak sözleşme imzaladı.

Karşıyaka'da 9 İmza Birden

TFF 3'üncü Lig'de mücadele etmeye hazırlanan transfer yasaklısı Karşıyaka, iç transferde geçen hafta anlaştığı 9 futbolcunun son 3 sezondan kalan alacaklarını yönetimin kendi içinden oluşturduğu kaynakla kapatarak sözleşme imzaladı.

Sözleşmesi biten isimlerden Onur, Cenk, Anıl, Battal, Bartu ve Arif'in yanı sıra Fatih, Harun ve Mustafa Değirmenci'yle mukavele yenilendi.

Başkan Turgay Büyükkarcı, Gökhan Şensan ve Hakan Çeliker'in mali katkısıyla oyunculara nakit 2 milyon TL borç ödeyen Karşıyaka, bu parayla sözleşmesi süren kaleci Erhan'ın geçen sezondan kalan alacağını da yatırdı. Sözleşme yenilenen futbolcular, alacaklarında 3'te 1'inden feragat etti. Yeşil-kırmızılılar, oluşturulan kaynakla kulüp personeli ve futbol takımının çalışanlarına da maaş ödemesi yaptı.
Karşıyaka, iç transferde daha önce prensipte el sıkışılan Hakan'la yeniden masaya oturacak. Yönetim, yine sözleşmesi biten Metin, Abdülhamit, Tayfun ve Mahmut'la da anlaşma zemini ararken, Mustafa Aşan ise askerlik problemi nedeniyle 3. Lig'de forma giyemeyecek.