Ankaraspor
Giriş Tarihi : 19-04-2018 16:08   Güncelleme : 19-04-2018 16:08

Osmanlıspor'da Özer Sevinci

Gençlerbirliği’yle karşılaşacak olan Osmanlıspor’da tedavi süreci tamamlanarak takımla birlikte çalışmalara başlayan Özer Hurmacı’nın dönüşü sevinç yarattı.

Osmanlıspor'da Özer Sevinci

Spor Toto Süper Lig’in 30. haftasında Cumartesi günü Ankara 19 Mayıs Stadı’nda Gençlerbirliği’yle yaşamsal maçta karşılaaşacak Osmanlıspor, bu maçın hazırlıklarını devam ettirdi.

1 saat 15 dakika süren antrenmana sakatlığından dolayı tedavisi devam eden ve takımdan ayrı çalışmalarını sürdüren Özer Hurmacı da katıldı. Özer’in tekrar takım içerisindeki yerini alması teknik heyet ve takım arkadaşlarının yüzünü güldürdü.

Teknik Direktör İrfan Buz nezaretindeki antrenmana Mor-Sarılı ekip ısınma koşusuyla başladı. Koordinasyon çalışmasıyla devam eden antrenmanda 5’e 2 top kapma oyununa geçildi. Daha sonra dar alanda 3 takım halinde dönüşümlü olarak pas organizasyonlarında bulunan Başkent ekibi yarı sahada oynanan çift kale maçla antrenmanı sonlandırdı.

Antrenmana tedavisi devam eden Mehmet Batdal katılmazken Payam Sadeghian ise takımdan ayrı fizyoterapist gözetiminde çalıştı.