Başkent Akademi
Giriş Tarihi : 13-11-2017 09:16   Güncelleme : 13-11-2017 09:30

İsmet Taşdemir Ankaragücü taraftarından ne istedi?

Bugsaşspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir Ankaragücü taraftarlarını Bugsaşspor maçlarına çağırdı.

İsmet Taşdemir Ankaragücü taraftarından ne istedi?

Bugsaşspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir Ankaragücü taraftarlarını Bugsaşspor maçlarına çağırdı.

Geçen sezon Ankaragücü ile şampiyonluk yaşayan ve şimdi TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta bir diğer Ankara takımı Bugsaş'ı çalıştıran İsmet Taşdemir, "Ankaragücü çok farklı bir camia... İnanılmaz ve Türkiye'de zaten eşi benzeri yok bence. Bu sene başka bir Ankara takımını tekrar TFF 1. Lig'e çıkartmaya çalışıyoruz. Tabii ki geçen sene ki kadar seyirci gelmesi imkansız ama Ankaralı futbolseverlerden ve Ankaragüçlü futbolseverlerden açıkçası ben şunu istiyorum; Ankaramız için, bir takımı daha yukarıya taşıyabilmemiz için, taraftara ihtiyacımız var. O gün başka yapacak bir işi olan yoksa, seyredecek maçı olan yoksa gelip bizi izlerse biz onlara keyifli futbol izletme sözü veriyoruz" ifadelerini kullandı.

OYUNCULARA İNANIYORUM

Bugsaş'ı kendi isteğiyle tercih ettiğini belirten Taşdemir, "2. Lig'den çok teklif geldi. Bugsaş'ı kadro yapısı itibariyle geçen sene Ankaragücü'nde yakaladığımız başarının bir benzerini yakalayabilecek potansiyeli gördüğümüz için seçtik. Çünkü iyi bir oyuncu grubu var. Dolayısıyla bu oyuncu grubuna olan inancımızdan dolayı geldik. Tek geliş sebebimiz oyuncu grubuna güvenip, burada bir başarı, bir şampiyonluk daha yakalama ihtimali olduğu için burayı tercih ettik" diye konuştu.

3 SENELİK HEDEF

Gelecekteki hedeflerinden de bahseden Taşdemir, "Başarılı olmaya çalışıyorum. Kendime göre bir çalışma sistemim var. Düşüncelerim var. Onu oyuncu kardeşlerimle belli bir noktada buluşup uygulatabilirsem başarılı olmak istiyorum. Tabi başarılı olduktan sonra bende Süper Lig'de çalışmak istiyorum. Ama bunların hepsinin kademeli olmasını gerektiğini düşünüyorum. Birden ben Süper Lig hocası olacağım diyip, Süper Lig'de çalışmak istemiyorum açıkçası. Allah nasip ederse bir tane daha şampiyonluk yaşayabilirsem çok daha mutlu olurum. Onunla beraber TFF 1. Lig'de çalışmak istiyorum. 3 sene içerisinde de Süper Lig'de çalışmak istiyorum" şeklinde konuştu.