Etimesgut Belediyespor
Giriş Tarihi : 23-10-2017 13:08   Güncelleme : 23-10-2017 13:08

Etimesgut Belediyespor Antalyaspor'u gözüne kestirdi

Süper Lig temsilcisi Antalyaspor'u konuk edecek Etimesgut Belediyespor'un teknik direktörü Hayati Soydaş, "Kaybedeceğimiz bir şey yok. Korkumuz yok. Kazanırsak, getirisi fazla olacak bir maç" dedi.

Etimesgut Belediyespor Antalyaspor'u gözüne kestirdi

Ziraat Türkiye Kupası 4. turunda yarın Süper Lig temsilcisi Antalyaspor'u konuk edecek Etimesgut Belediyespor'un teknik direktörü Hayati Soydaş, "Kaybedeceğimiz bir şey yok. Korkumuz yok. Kazanırsak, getirisi fazla olacak bir maç" dedi.

Soydaş, "Türkiye'ye gösterebilecekleri bir maç. Bu nedenle futbolcularım maça önem verecektir. Oyuncularımın sahada arzulu olacağını düşünüyorum. Kaybedecek bir şeyimiz yok. Korkumuz yok. Kazanırsak, getirisi fazla olacak bir maç" ifadelerini kullandı

Kulüp başkan Hasan Kartal da yaptığı yazılı açıklamada, ligde Keçiörengücü'nü yenerek yakaladıkları çıkışı, kupada da sürdürmek istediklerini belirtti.

Kartal, Etimesgut Belediyespor'un Ziraat Türkiye Kupası'nda daha önce gruplara kaldığını hatırlatarak, "Hem lig hem de kupada gidebildiğimiz yere kadar başarıyla gitmek istiyoruz." ifadesini kullandı.

Etimesgut Belediyespor, grupta 9. hafta sonunda 11 puanla 12. sırada bulunuyor.

Etimesgut Belediye Atatürk Stadı'nda oynanacak karşılaşma saat 14.30'da başlayacak.