Beşiktaş
Giriş Tarihi : 05-09-2017 12:01   Güncelleme : 05-09-2017 12:01

Beşiktaş'tan Mustafa Denizli'ye büyük ayıp

Beşiktaş, Vodafone Park'ta takımı şampiyon yapan tüm teknik direktörlerin fotoğraflarını koyarken, Mustafa Denizli'nin aralarında olmaması büyük bir ayıp olarak yorumlandı.

Beşiktaş'tan Mustafa Denizli'ye büyük ayıp

Beşiktaş, Vodafone Park'ta takımı şampiyon yapan tüm teknik direktörlerin fotoğraflarını koyarken, Mustafa Denizli'nin aralarında olmaması büyük bir ayıp olarak yorumlandı.

Beşiktaş yönetimi, her geçen gün Vodafone Park'ı futbolseverler için daha da kullanışlı hale getirirken, son olarak stadın dört bir yanını Siyah-Beyazlı kulübün tarihi ile ilgili fotoğraflarla süsledi.

BİR KİŞİYİ UNUTTULAR!

Soyunma odası koridorları, müze ve basın tribününün bulunduğu alana Kartal'ı şampiyon yapan ve adını tarihe yazdıran teknik adamların büyük boy resimleri asıldı. İlk şampiyonluktan son şampiyonluğa kadar Beşiktaş'a o büyük mutluluğu yaşatan isimlerin portrelerinin yer aldığı platformda bir teknik adamın resmi ve şampiyonluğu es geçildi. [Vodafone Parkta Mustafa Denizliye büyük ayıp]

KUTIK'TEN GÜNEŞ'E KADAR HEPSİ VAR!

Andreas kutik, Spajic, Dorde Milic, Branko Stankovic, Gordon Milne, Christoph Daum, Mircea Lucescu ve Şenol Güneş'in büyük boy fotoğraflarını kullanan Siyah-Beyazlı yönetim, 2008-09 sezonunda takımı 6 yıl aradan sonra şampiyon yapan, aynı zamanda da Türkiye Kupası'nı kazandıran Mustafa Denizli'nin fotoğrafını koymadı.

Bu davranış Türk futbol tarihinde önemli bir yere sahip olan Mustafa Denizli'ye Beşiktaş yönetimi tarafından yapılmış büyük bir ayıp olarak algılandı.

ORMAN DENİZLİ'Yİ İSTEMİŞTİ AMA...

Beşiktaş'ı şampiyon yapan tüm teknik adamların resimlerinin arasında sadece Mustafa Denizli'nin yer almaması, başkan Fikret Orman ile tecrübeli teknik adam arasında yaşanan gerilimi akıllara getirdi. Orman, göreve geldiğinde ilk olarak Musatafa Denizli'yi takımın başına getirmek istemiş ancak başarılı hoca bu teklifi geri çevirmişti.

Fikret Orman daha sonra konuyla ilgili, "İlk sezonumda Sayın Mustafa Denizli'yi tekrar Beşiktaşımız'a kazandırma çabam; kendisine olan yüksek inancımı ve güvenimi de sergilemektedir. Elbette ki kendisine olan güven ve inancımın karşılık bulmamış olması, aynı zamanda Beşiktaşımız için de belki de kaçan başarılar anlamı taşımaktadır" demişti.,

Orman'ın hala bu olaydan dolayı tepkisi olduğu için Mustafa Denizli'nin fotoğrafını koydurmadığı iddia edildi.