Konyaspor
Giriş Tarihi : 22-08-2017 08:29   Güncelleme : 22-08-2017 11:11

Mustafa Reşit Akçay 'Etkili oynadık'

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, Süper Lig'in ikinci haftasında Gençlerbirliği'ni 3-0 mağlup ettikleri maçın ardından yaptığı açıklamada etkili bir oyunla galibiyeti alan taraf olduklarını söyleyerek,

Mustafa Reşit Akçay 'Etkili oynadık'

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, Süper Lig'in ikinci haftasında Gençlerbirliği'ni 3-0 mağlup ettikleri maçın ardından yaptığı açıklamada etkili bir oyunla galibiyeti alan taraf olduklarını söyledi.

Akçay, "Biz biraz daha temkinli başladık. Kendi sahamızda seyircisiz oynamamıza rağmen onların ruhunu yakınımızda hissederek oynadığımızı düşünüyorum. Etkili bir oyun oynadık. Müsabakanın sonuna kadar kontrollü oyunla skoru elimizde tutmaya çalıştık. Bugün takım bütünüyle çok mükemmel oynadı. Zaten verilerde tam verileri almadık ama yüzeysel olarak baktığımızda önemli mesafeler katetmişiz. Oyuncu arkadaşları kutluyorum. Takımın bütün oynamasına rağmen takım içinde sivrilen oyuncular olması da çok güzel bir ortam oluşturdu. Traore'yi kaybetmiş olmamıza rağmen değerli bir oyuncu daha kazandık gibi düşünüyoruz. Takımımız içinde böyle oyunular var. Umarım gelecek haftalarda onların sayısını artırırız" ifadelerini kullandı.