Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 01-06-2017 21:58   Güncelleme : 01-06-2017 22:17

Sayısız maç izlediler oynamayan futbolcuyu tranfer ettiler

Gençlerbirliği ilk yabancı oyuncu transferini dün Lokomotiv Moskova'dan Sırp Petar Skuletic'i alarak yaparken büyük bir çelişkiye de imza attı.

Sayısız maç izlediler oynamayan futbolcuyu tranfer ettiler

YURTSPOR - Gençlerbirliği ilk yabancı oyuncu transferini dün Lokomotiv Moskova'dan Sırp Petar Skuletic'i alarak yaparken büyük bir çelişkiye de imza attı.

Yaklaşık 20 gün önce bir televizyon programına katılan Teknik direktör Ümit Özat, "Rusya Ligi’nde çok önemli bir takımda oynayan Sırp bir oyuncu ile ilgileniyoruz" açıklaması yapıp Petar Skuletic'in transferi için ipucu vermişti.

Yani transfer 20 gün önceden belliydi.

Ancak çelişki buradan kaynaklanmıyor.

Ümit Özat, Skuletic'i açıkladığı televizyon programında Sırbistan, Danimarka, Fransa ve İsveç'e giderek 15'in üzerinde maç izlediğini de ifade etmişti

Maç izleme ekibinin başındaki Mete Işık da sezon boyuncu yurt içinde ve yurt dışında bir çok maç izledi.

Şu aralar Arjantin'de olduğu biliniyor.

Mete Işık dışında Başkan Murat Cavcav, Başkanvekili Arif Ölmez ve İcra Kurulu üyesi Aykut Akalın'ın da yurt dışına gidip bir çok futbolcu ve maç izlediğini biliyoruz.

İşin püf noktası da tam burası....

Başkan, hoca, yönetici ve maç izleme ekibi yüzün üzerinde maç izliyor ama Gençlerbirliği yaklaşık 6 aydır yedek kulübesine mahkum bir oyuncu alıyor.

Bu sezon sadece 10 maçta forma giyen ve sadece 2 gol atan Petar Skuletic son olarak 26 Kasım 2016 tarihinde Ural Yekaterinburg maçında forma giymiş. O da 15 dakika...

Sırp oyuncu daha sonra 12 lig, 3 de kupa maçında kadroda olmasına rağmen oyuna alınmamış, kulübeye mahkum olmuş.

Peki adama demezler mi bu ne pehriz bu ne lahana turşusu....

İşte Petar Skuletic'in performansı...