Galatasaray
Giriş Tarihi : 25-05-2017 11:10   Güncelleme : 25-05-2017 11:10

Galatasaray'da fatura kabardı... Tam 19 milyon lira

Sarı-Kırmızılı kulübün Olcan Adın'a 11.6 milyon lira ödemesine karar veren Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, Dany için de 6.8 milyon lira fatura çıkardı.

Galatasaray'da fatura kabardı... Tam 19 milyon lira

Sarı-Kırmızılı kulübün Olcan Adın'a 11.6 milyon lira ödemesine karar veren Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, Dany için de 6.8 milyon lira fatura çıkardı. Yönetim büyük şok yaşadı.

Ekonomik tabloyu düzeltmek için büyük bir çaba harcayan Galatasaray iki büyük şokla sarsıldı... Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, sözleşmesinin usulsüz feshedilmesinden dolayı Sarı-Kırmızılı kulübün Akhisarlı Olcan Adın'a 2.9 milyon Euro ödemesini karlaştırmıştı. Kurul, kariyerini Karabükspor'da sürdüren Dany için de benzer bir karar aldı.

ÖZBEK'E BÜYÜK TEPKİ

Buna göre Galatasaray yine aynı sebeplerden dolayı Kamerunlu futbolcuya 1.7 milyon Euro ödemekle cezalandırıldı. Böylece Sarı-Kırmızılı kulübe çıkan fatura 4.9 milyon Euro'yu (Yaklaşık 18.4 milyon lira) buldu. Taraftarlar sosyal medyada bu duruma isyan ederken, Başkan Dursun Özbek ve yöneticileri suçladı.

UEFA'DAN CEZA GELEBİLİR

Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, Olcan Adın ve Dany'ye ödemelerin yapılması için Galatasaray'a 30 Haziran'a kadar süre tanıdı. Sarı-Kırmızılılar'ın bu parayı ödememesi durumunda konunun UEFA'ya intikal edeceği, bu durumda transfer yasağı cezasının gelebileceği ifade ediliyor.

GİTTİ AMA BOMBALARI BİTMEDİ!

G.Saray forması giydiği dönem yaptığı büyük hatalarla çok can yakan Dany'nin intikamı acı oldu.

OLCAN AKHİSAR'DA COŞTU

Sezon başında serbest bırakılan Olcan, devre arasında gitti Akhisar'da adeta harikalar yaratıyor.