Ankaragücü
Giriş Tarihi : 17-03-2017 19:40   Güncelleme : 17-03-2017 19:40

Ankaragücü'nde gazilere moral

Ankaragücü'nün El Bab operasyonu, Kayseri’deki terör saldırısı ve bölücü terör örgütü ile mücadele sırasında yaralanan gazilerimize moral vermek amacıyla gerçekleşen ziyarette duygusal anlar yaşandı.

Ankaragücü'nde gazilere moral

Ankaragücü'nün El Bab operasyonu, Kayseri’deki terör saldırısı ve bölücü terör örgütü ile mücadele sırasında yaralanan gazilere moral vermek amacıyla gerçekleşen ziyarette duygusal anlar yaşandı.

Tedavi gören gazileri odalarında tek tek ziyaret eden yöneticiler, teknik direktör İsmet Taşdemir ve futbolcular, gazilere, içinde Ankaragücü ürünlerinin yer aldığı hediye paketleri vererek Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdürü Soner Akbaş’tan gazilerin sağlık durumları ile ilgili bilgi aldılar.

İsmet Taşdemir ve takım kaptanı Erhan Şentürk Ankaragücü adına gazilere selam ve geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Güvenlik güçlerinin vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü savunma adına gece-gündüz demeden, canları pahasına mücadele ettiğini söyleyen Başkan Yardımcısı Ercan Soydaş, "Al Bayrak dalgalansın, vatan sağ olsun diye canları-kanları ile savaşan, bu uğurda şehit olup toprağa düşen ve yaralanıp gazi olan tüm güvenlik güçlerimize minnettarız” dedi.

MKE Ankaragücü Spor Kulübü olarak her zaman şehit ve gazilerin yanında olduklarını belirten Ercan Soydaş,”Şehit ve gazi ailelerimiz için ne yapsak azdır ve asla onlara olan minnet borcumuzu ödeyemeyiz. Bizler Camia olarak şehit ve gazilerimiz yararına yapılacak her türlü projenin içinde yer alacağız ve onlara elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi.