Ankaragücü
Giriş Tarihi : 11-03-2017 09:18   Güncelleme : 11-03-2017 09:18

İsmet Taşdemir 'Zorlu bir virajı geçtik'

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir 1-0 kazanılan Eyüpspor maçının ardından, " Gerçekten zorlu bir virajı iyi döndük" dedi.

İsmet Taşdemir 'Zorlu bir virajı geçtik'

 

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir 1-0 kazanılan Eyüpspor maçının ardından, " Gerçekten zorlu bir virajı iyi döndük" dedi.

Karşılaşmanın zorlu geçtiğini vurgulayan Teknik Direktör İsmet Taşdemir: “Gerçekten zorlu haftalara girdik.  İki, üç hafta önce de belirtmiştim.  Her hafta zorlu oluyor, içeride de dışarıda da.  Gerçekten zorlu bir virajı iyi döndük. Belki oyun olarak çok aman aman oynamamış olabiliriz ama bu saatten sonra oyun çok ön plana çıkmıyor. Arzumuz, coşkumuz ve kazanma isteğimiz yerindeydi.  Belki oyunumuz birazcık yavan kaldı, bu zamana kadar belki de en az pozisyona girdiğimiz maçtır. Ancak iki, üç net pozisyonumuz vardı diyebiliriz. Erhan’ın ilk yarıdaki kafa vuruşu gol olsa daha farklı olabilirdi.  Çok şükür ki bu zorlu maçı da kayıpsız atlattık.  Yarışa devam ediyoruz, şimdi kaldı 8 hafta” dedi.

İsmet Taşdemir konuşmasına şöyle devam etti: “Fikstür avantajı tabi ki var ama ona bakarsanız içeride oynadığımız iki beraberlik ile 4 puan kaybettik. Dolayısıyla o gün gününüzde değilseniz ki bizim bundan sonra öyle bir lüksümüz yok. Bütün maçlar emin oldun ki zor ama içeri dışarı fark etmiyor, kazanmak istiyoruz.  Zorlukları aşıp hedefe ulaşmak çok daha güzel olacak”

KAYNAK: SPORANKİ – MUHAMMED ERDOĞAN