Hacettepespor
Giriş Tarihi : 03-03-2017 12:48   Güncelleme : 03-03-2017 12:48

Mustafa Kaplan 'Güzel günler göreceğiz çocuklar'

Hacettepespor Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, "Biz hep birlikte, büyük bir aile olarak güzel günler göreceğiz" dedi.

Mustafa Kaplan 'Güzel günler göreceğiz çocuklar'

Hacettepespor Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, "Biz hep birlikte, büyük bir aile olarak güzel günler göreceğiz" dedi.

Kaplan İstanbulspor ile deplasmanda oynadıkları erteleme maçının ardından açıklamalarda bulundu:

Kaplan, "Geldiğim gün her maçın final maçı havasında geçeceğini söylemiştim. İstanbulspor karşısında da bir final maçı ciddiyetiyle sahadaydık. Hafta içi tüm oyuncularıma bu maçın önemini , rakibin gücünü anlattık. Analizlerimizi aktardık. Bizim her maç hedefimiz 3 puan. Ama İstanbulspor deplasmanından bir puan almak da hayati öneme sahipti. Disiplini elden bırakmadan, mücadelemizi doksan dakikaya yayarak bir puanı aldık. Çok güzel bir maç oldu. İki takım da güzel bir maç izletti. Pozisyonlarımız vardı. 3 puanla da ayrılabilirdik, puansız da dönebilirdik. O derece bir çekişme vardı. Fırsatları değerlendirebilsek çok farklı olabilirdi her şey.  

Ben genç oyunculara her zaman güvendim. Golü atan oyuncum 1995 doğumlu Taylan’dı. Yine sahada 1998 doğumlu Berat, 1996 doğumlu Tuğrul vardı. Bu çocukları kazanmak için, Türk futboluna kazandırmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bunu başarırsak kazanan Gençlerbirliği olacak, kazanan Türk futbolu olacak. Ayrıca bu genç arkadaşlarımıza ek olarak Hüseyin gibi Orhan gibi tecrübeli isimlere de sahibiz.

İstanbulspor maçında bizi yalnız bırakmayan Başkanımız Arif Ölmez’e ve yönetim kurulu üyelerimize de teşekkür ediyorum. Kenetlenmiş bir camianın neler başarabileceğini gösteriyoruz herkese. Bir teşekkürü de bizlerden dualarını esirgemeyen futbolcularımızın ailelerine etmek istiyorum. Ankara’da varlıklarıyla , deplasmanda dualarıyla bizimle beraberler. Biz hep birlikte, büyük bir aile olarak güzel günler göreceğiz.Şimdi ilk hedefimiz Karagümrük maçından da istediğimiz sonucu alarak yolumuza devam etmek" dedi.