Ankaragücü
Giriş Tarihi : 03-03-2017 08:48   Güncelleme : 03-03-2017 08:48

Ankaragücü'nde davet çok bahane yok!

Gümüşhanespor'un 4 günde 6 puan kaybetmesi ile şampiyonluğun en güçlü adayı olan Ankaragücü'nde taraftarlar Sarıyer maçında tribünleri doldurmak için harekete geçti.

Ankaragücü'nde davet çok bahane yok!

Gümüşhanespor'un 4 günde 6 puan kaybetmesi ile şampiyonluğun en güçlü adayı olan Ankaragücü'nde taraftarlar Sarıyer maçında tribünleri doldurmak için harekete geçti.

Taraftar grupları sosyal medya hesaplarından sarı lacivertli taraftarları pazar günü için tribüne davet etti.

İşte o davetler:

Genç Güçlüler; "Bu hafta ve önümüzdeki 10 hafta bu takımı sesimiz kısılana kadar desteklicez, ve takımı şampiyon yapıcaz. Bizler bu açıklamayı yaparken sizlerinde yanımızda yer almasını istiyoruz aileni eşini dostunu herkesi al gel tribünde yerini al bu hafta dönüm noktası bizim için seninle olur sensiz olmaz diyoruz. Başka Ankaragücü yok. Bizleri sevip sayan herkesi bekliyoruz Ayrıca atkı ve ürünle gelmeye özen gösterelim"

Gecekondu: "Pazar günü oynanacak olan Sarıyer maçı için fotoğrafta göründüğü gibi konfeti kesip, lastikleyip maç günü saat 13:00'da Gecekondu girişinde toplanılacaktır. Maça ürünlü gelmeye özen gösterelim"

Sol Kapalı: "Pazar günü içerde oynayacağımız Sarıyer maçı için hazırlıklarımız başlamıştır. Bizimle birlikte hareket eden tüm abi ve kardeşlerimizi eksiksiz olarak Sol Kapalı tribünümüze bekliyoruz"

Bekar Evi Çocukları: "Bütün dostlarımızı Pazar günü oynanacak maça davet ediyoruz"

Yenidoğanlı Güçlüler: " Bu şehir kenetlendi, şampiyonluğu bekliyor.Pazar günü statta buluşalım"

Sağ Kapalı: "Sevdamızı haykırmaya, şampiyonluk yolunda destek olmaya Pazar günü maça herkesi bekliyoruz"

Ankaragücü Yaşasın Birlik Platformu: 

DAVET! 

Ankaragücü -Sarıyer maçında tüm eski başkanlar ve yöneticiler de gelsin.. Hatıra bilet satışında ortada görünmeselerde, artık süreç farklı bir yol aldı. Şampiyonluğa bu kadar yaklaşan takımımız için onlarda bu kenetlenmeye destek verdiklerini açıklasın... Takımı bu yolda prim destekleri ile şaha kaldırsınlar. Her hafta bir başkanımız veya yöneticimiz açıklama yapsınlar, her konuşmalarında destek olacaklarını ifade edenler Kulüp harici + prim ile motivasyonu yükseltebilirler. Eğer bu yıl takım çıkacaksa taraftarın ve mevcut yönetimin mücadelesine destek olsunlar. Gelin sizin de bu çorbada tuzunuz olsun. Gün birlikteliğin başarıyla taçlanma günüdür. Katkı verenler asla unutulmayacaktır.