Ankaragücü
Giriş Tarihi : 01-03-2017 08:52   Güncelleme : 01-03-2017 08:56

Çankaya Belediyesi'nden Ankaragücü'ne tesis söz

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i Ankaragücü yöneticilerinin ziyaretinde, "Kulübümüzün alt yapısı için sizlere Çankaya’da imkan sağlamak isteriz" dedi.

Çankaya Belediyesi'nden Ankaragücü'ne tesis söz

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i makamında ziyaret ettiler.

Çankaya Belediyesi’nde gerçekleşen ziyaret oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. Ziyarette Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’e kulüple ile ilgili bilgiler aktaran Başkan  Mehmet Yiğiner,”Hatıra Bileti Kampanyamıza katılarak kulübümüze destek oldukları için Alper Taşdelen ve CHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Selçuk Dereli’ye teşekkür” etti.

Alper Taşdelen’den zirveye giden yolda kulübümüze destek olmasını isteyen Başkan Mehmet Yiğiner,”Ankaragücü Ankara’nın takımı, başta belediye başkanlarımız olmak üzere Ankara’yı yöneten, Ankara’da ticaret yapan ve Ankara’da yaşayan herkese kulübümüze destek olma çağrısı” yaptı.

Ankaragücü Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulunu ağırlamaktan büyük bir onur duyduğunu ifade eden Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ise yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi: "Ankaragücü Ankara’nın en büyük markasıdır. Bu markayı hep birlikte desteklemeli ve eski günlerine geri dönmesi için yalnız bırakmamalıyız. Biz Ankaragücü’nü Süper Lig’de görmek istiyoruz. Zorlu bir süreçte güzel işler başaran Sizi ve Yönetim Kurulunuzu tebrik ediyorum. Çankaya Belediyesi olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Kulübümüzün alt yapısı için sizlere Çankaya’da imkan sağlamak isteriz. Bu anlamda detaylı bir çalışma yapıp sizlere nasıl faydalı olabiliriz bunun araştırmasını yapıyoruz. Vaktim elverdiği ölçüde maçlara da geleceğim. Şampiyonluk yolunda Şahzınıza, Yönetim Kurulunuza, teknik heyet ve futbolcularımıza başarılar diliyorum, inşallah ligi zirvede bitirirsiniz."

Ziyarette Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’e  forma ve atkı armağan edildi.