Reklamı Geç

Rasim Özan Kütahyalı'nın bombası patladı

Rasim Ozan Kütahyalı'nın elinde MİT logolu dosyanın sahte olduğu ortaya çıktı.

Rasim Özan Kütahyalı'nın bombası patladı
Bu içerik 1217 kez okundu.

Fenerbahçe, Rasim Ozan Kütahyalı'nın elinde MİT logolu dosyayı işaret ederek itham yapmasına ilişkin olarak bunun gerçek olmadığı, Kütahyalı'nın nüfuz ticareti yaptığını açıkladı.

Fenerbahçe, ünlü yorumcu Rasim Ozan KütahyalI'nın, televizyon programına MİT logolu bir dosyayla çıkıp, kulüp hakkında ithamlarda bulunmasına istinaden bir açıklama yayınladı.

İşte Fenerbahçe Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklama;

23 Ekim 2016 Pazar günü Beyaz TV ekranlarında yayınlanan "Beyaz Futbol" isimli programda, Rasim Ozan Kütahyalı isimli şahıs, elinde MİT logolu bir dosyayı işaret ederek bir takım ithamlarda bulunmuştur.

"NÜFUZ TİCARETİ YAPMIŞTIR"

Konuyla ilgili kulübümüzün MİT'e yapmış olduğu resmi başvuru sonucunda, ilgili kurumun kayıtlarında, söz konu şahsın iddia ettiği konularla ilgili bir bilginin bulunmadığı tarafımıza bildirilmiştir. Bu şekilde, adı geçen şahsın nüfuz ticareti yaptığı hususu bir kez daha ortaya çıkmıştır.

Kamuoyuna daha önce bildirdiğimiz şekilde, kulübümüze ve yöneticilerimize iftira atan bahse konu şahısla ilgili gerekli suç duyurusunda bulunulmuştur.

rasim ozan kütahyalı mit dosyası fenerbahçe haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Wimbledon Tenis Turnuvası da ertelendi
Wimbledon Tenis Turnuvası da ertelendi
FIFA Şampiyonlar Ligi için tarih verdi
FIFA Şampiyonlar Ligi için tarih verdi
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi