Ankaragücü
Giriş Tarihi : 19-12-2016 18:27   Güncelleme : 19-12-2016 18:27

İsmet Taşdemir 'Verdiğimiz sözleri tutuyoruz'

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, ilk yarıda üç söz verdiklerini ve bunlardan ikisini gerçekleştirdiklerini söyledi.

İsmet Taşdemir 'Verdiğimiz sözleri tutuyoruz'

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, ilk yarıda üç söz verdiklerini ve bunlardan ikisini gerçekleştirdiklerini belirterek, "Sezon başında, 'taraftarımızın karşısına lider çıkmak, devreyi lider bitirmek ve sezon sonunda şampiyon olmak istiyoruz' demiştik. İlk 2 hedefimize ulaştık. Şimdi en önemlisi kaldı. Bundan sonra her maç çok önemli ve inşallah bunu da başaracağız" diye konuştu.

İLK VE SON MAÇLAR ZORLU GEÇER

Hatayspor deplasmanında alınan 1 puanla ilgili de konuşan Taşdemir, "Hatay zor bir deplasman. Hava şartlarını bahane etmiyoruz ama zor şartlarda mücadele ettik. İlk yarıda biraz durgunduk. İkinci yarıda gerçek kimliğimizi bulduk. Beraberlik golünden sonra galip de gelebilirdik olmadı. Devrenin son maçları zor olur. Hem psikolojik hem de fiziki olarak futbolcularımız yorgun oluyor. O nedenle kaybetmemek önemliydi" ifadelerini kullandı.

ŞEHİTLER İÇİN O STAT DOLSUN

Devre arasında üç sakat oyuncularının takıma katılacağını belirten Taşdemir, "Onların da gelmesiyle daha iyi olacağımıza inanıyorum" dedi. Şehitler için yapılacak turnuvaya da değinen tecrübeli teknik adam, "8 Ocak'ta oynamayı planlıyoruz. Bu maçın tüm geliri şehit yakınlarına bağışlanacak. O nedenle, takım, renk ayrımı yapmadan herkesi 19 Mayıs Stadı'na bekliyoruz" diye konuştu.