Ankaragücü
Giriş Tarihi : 01-12-2016 18:56   Güncelleme : 01-12-2016 18:59

Ankaragücü Kastamonuspor 1966'dan çekiniyor

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, Kastamonu 1966 maçının zor geçeğini söyledi.

Ankaragücü Kastamonuspor 1966'dan çekiniyor

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, Kastamonu 1966 maçının zor geçeğini söyledi.
Ankaragücü, Spor Toto 2. Lig on beşinci haftasında Kastamonuspor 1966 ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürüyor.

Beştepe Tesisleri'nde teknik direktör İsmet Taşdemir yönetimindeki antrenman, ısınma hareketleri ve koşuyla başladı.

Başkent ekibi, daha sonra topa sahip olma, orta ve şut çalışması gerçekleştirdi. Antrenmanın ana bölümünde ise iki grup hâlinde yüksek tempolu çift kale maç yapıldı.

Bugün yapılan antrenmana sakatlığı devam eden Hurşit Taşçı ve Erhan Şentürk katılmazken, tedavisine devam edilen Cenk Kaplan takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Antrenmandan sonra kısa bir değerlendirme yapan İsmet Taşdemir,”Hafta sonu oynayacağımız Kastamonuspor 1966 karşılaşması bizim için zor bir maç olacak” dedi.

Ligde kolay rakip olmadığını belirten Taşdemir,”Biz hiçbir rakibimizi ayırmadan her maça üç puan parolası ile hazırlanıyoruz. Hafta sonu oynayacağımız Kastamonuspor 1966 karşılaşması bizim için zor bir maç olacak. Her zaman 12’inci adamımız olarak gördüğümüz taraftarlarımızın da desteğini arkamıza alarak karşılaşmadan üç puanla ayrılmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Kastamonuspor 1966’nın kadro yapısı itibarı ile güçlü bir takım olduğuna da değinen teknik direktör İsmet Taşdemir, "Kastamonuspor 1966’nın başında çok tecrübeli bir hoca var ve ligin iyi takımlarından biri. Özellikle son haftalarda oynadıkları karşılaşmalar ile ciddi bir ivme yakaladılar. İnşallah güzel bir futbol oynayıp kendi evimizde üç puan alan taraf olmak istiyoruz” dedi.