Beşiktaş
Giriş Tarihi : 18-11-2016 08:54   Güncelleme : 18-11-2016 08:54

Beşiktaş'tan Burak için yeni formül

Süper Lig'de ve Avrupa'da yoluna hızlı adımlarla ilerleyen Beşiktaş, transfer konusunda da çalışmalarını hızla sürdürüyor. Kartal, golcü Burak Yılmaz'ı kiralamak istiyor.

Beşiktaş'tan Burak için yeni formül

Süper Lig'de ve Avrupa'da yoluna hızlı adımlarla ilerleyen Beşiktaş, transfer konusunda da çalışmalarını hızla sürdürüyor. Kartal, golcü Burak Yılmaz'ı kiralamak istiyor.

[Beşiktaş, Burak Yılmaz İçin Kiralama Teklifi Yapacak]

Trabzonspor'da yıldızı parlayan ve ardından Galatasaray'da da muhteşem bir performans sergileyerek atmadık gol bırakmayan, sonrasında ise Çin Ligi'ne transfer olan Burak Yılmaz'a eski takımı Beşiktaş kancayı taktı.

6 AYLIK KİRALIK

Fanatik'te yer alan habere göre Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzonspor'da beraber çalıştığı Burak Yılmaz'ı talep ettiğini yönetime bildirdi. Bununla birlikte Beşiktaş, geçtiğimiz haftalarda sona eren ve Mart'ın başında start alacak olan Çin Ligi'nde forma giyen Burak'ı 6 aylık kiralama yoluna başvurmak istiyor.

Öncelikli olarak Burak'ın menajeriyle temasa geçip maliyet çıkarmak isteyen Beşiktaş, uygun bir ücret karşılığında transferi bitirmek istiyor.

4 MİLYON EURO'YU GÖZDEN ÇIKARDILAR

Çin ekibinden yıllık 8 milyon Euro kazanan Burak'ın, sadece 6 aylık maaşını yani 4 milyon Euro'yu vermeyi planlayan Başkan Orman, yüksek bir kiralama bedeli ödemeye ise sıcak bakmıyor. Çin kulübüne önümüzdeki günlerde bu teklifin iletileceği belirlendi. Oradan gelecek cevaba göre de yeni bir formül bulunup, yıldız golcünün Beşiktaş'a gelme ihtimalinin artırılması bekleniyor.

31 yaşındaki milli futbolcunun da, Türkiye özlemi sebebiyle kısa süreli de olsa buraya gelmek ve onun bu noktaya gelmesinde payı büyük olan Güneş'le tekrar çalışmak istediği ifade edildi.

ŞENOL GÜNEŞ İLE FOTOĞRAF PAYLAŞMIŞTI

Adı Beşiktaş ile anılan Burak Yılmaz, geçtiğimiz günlerde eski çalıştırıcısı Şenol Güneş ile birlikte yer aldığı bir fotoğrafı sosyal medyadan paylaşmış ve bu durum herkesin dikkatini çekmişti.