Ankaragücü
Giriş Tarihi : 10-11-2016 03:42   Güncelleme : 10-11-2016 03:42

İsmet Taşdemir "Sevgililerin buluşması muhteşem oldu"

Ankaragücü teknik direktörü İsmet Taşdemir, 1461 Trabzon galibiyeti sonrası; "Hem seyircimiz açısından, hem de bizim açımızdan sevgililerin buluşması muhteşem oldu" dedi.

İsmet Taşdemir

Ankaragücü teknik direktörü İsmet Taşdemir, 1461 Trabzon galibiyeti sonrası; "Hem seyircimiz açısından, hem de bizim açımızdan sevgililerin buluşması muhteşem oldu" dedi.

Oyunun ilk 15 dakikası haricinde üstün olan taraftık diyen Taşdemir; “Taraftarımız takımımızı çok özlemişti. Sezon başından bu yana iki sevgilinin buluşması diye hep söylüyorduk. İşte hem seyircimiz açısından, hem de bizim açımızdan o gün muhteşem oldu. Hayalimizdeki Ankaragücü’nü sahaya yansıttık. Hem seyircimiz keyif aldı, hem biz. Bu önemli maçı 3 puanla bitirdik. Bu bizim için çok önemliydi. Oyunun ilk 15 dakikası hariç üstün olan taraftık. Bunda atmosferin çok iyi olması da etkendi. Bugün kazandığımız için sevinçliyiz. Ama daha 23 tane maçımız var. Daha her şey bitmedi. Üzerine kata kata gitmeye çalışıyoruz. Başarısız olacağımız haftalarda olacaktır. İnşallah o haftalar az olur da hedefimize ulaşırız. Takım ve camia olarak iyi yoldayız. Eksiklerimize rağmen iyi bir şekilde gitmeye çalışıyoruz” dedi.

“6 golle bir galibiyet bekliyor muydunuz?” şeklindeki ise Taşdemir; “Maç öncesi 6 gollü bir galibiyet beklemiyorduk. Ama geçen haftada söylemiştim. Her hafta çok gol kaçırıyorduk. Mutlaka gün gelir bunları atarız diyorduk. Bugüne nasip oldu. Belki diğer maçlarda yine atamayacağız. Ama her şeyden önemlisi takımın iştahı ve coşkusuydu. Zaten bu taraftarın önünde coşkulu oynamamak imkansızdı. Bu olay bizi daha çok mutlu etti. Sporanki.Maç öncesi oyun disiplini yönünden ufak tefek çekincelerim vardı. Ama arkadaşlarımız sağolsun disiplinli oynadılar ve hak ettiğimiz bir galibiyeti aldık” şeklinde konuştu.