Ankaragücü
Giriş Tarihi : 05-11-2016 21:24   Güncelleme : 05-11-2016 21:24

İsmet Taşdemir neden yakındı?

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, 'Suni çimde 2 tane sakat verdik bence bu suni çim kaldırılmadı. Şahsen bu devirde hiç uygun bulmuyorum' dedi.

İsmet Taşdemir neden yakındı?

Ankaragücü'nün deplasmanda Etimesgut Belediyespor'u 2-1 yendiği maçın ardından Ankaragücü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, 'Zorlu bir mücadele oldu' dedi.

Zorlu bir mücadele olduğunu vurgılayan İsmet Taşdemir: "Oyunun genel halinde iyiydik. Ara ara çok üst düzey işler yaptılar futbolcu arkadaşlarım. Son dakikalarda doğal olarak ev sahibi takımın üstünlüğü vardı. Mağlup oldukları için çok bastırdılar aslında bu baskıdan doğan kontra ataklardan yakaladığımız 2,3 gol pozisyonunu gole çevirebilsek maç çok farklı bitecekti. Hem kazandığımız için hem de suni çimde oynayıp kazandığımız için mutluyuz. Suni çimde 2 tane sakat verdik bence bu suni çim kaldırılmadı. Şahsen bu devirde hiç uygun bulmuyorum" dedi.

Çarşamba günü Ankaragücü'nün cezasının bittiğini hatırlatmamız sonrası Taşdemir, Sezonun başında da belirttiğini ve 2 sevgilinin bu Çarşamba akşamı buluşacağını söyledi. Hazırlıklarımızı yapıp özlemi sonlandıracağız. Ben ve arkadaşlarım sabırsızlıkla bekliyoruz ifadelerini kullandı.