Ankaragücü
Giriş Tarihi : 16-10-2016 21:50   Güncelleme : 16-10-2016 21:50

İsmet Taşdemir'e şok tehdit'

Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 7.Hafta maçında Ankara’da Niğde Belediyespor’u 1-0 yenen Ankaragücü’nün teknik direktörü İsmet Taşdemir, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

İsmet Taşdemir'e şok tehdit'

Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 7.Hafta maçında Ankara’da Niğde Belediyespor’u 1-0 yenen Ankaragücü’nün teknik direktörü İsmet Taşdemir, maçın ardından açıklamalarda bulundu.


Karşılaşmanın ilk yarısının bitiş düdüğü ile birlikte beklenmedik bir şekilde sahanın ortasına kadar giderek hakemlere itirazda bulunan Taşdemir dördüncü hakemin kendisini tehdit ettiğini söyledi. Maçta hakemin ilk yarıyı bitirmesi ile birlikte sahaya kadar giren Taşdemir, hakemlerle sert bir tartışmaya girdi. Tünele kadar süren tartışmanın ardından her 2 tarafta soyunma odasına girdiler.

 

Maçı ve o anı değerlendiren Taşdemir, “Dördüncü hakemin ortada hiçbir şey yokken gelip bizi tehdit etmesi bizim hoşumuza gitmedi. Bunun için orta hakem ile ilk yarı bitişinde temasa geçip bilgilendirme yaptık. Biz tehdit edilecek, uyarı alınacak hiçbir şey yapmadık.

 

4. hakem yanımıza gelerek en ufak bir durumda sizi atarım dedi. Ben veya bizim kulübede hiç kimse ihtar ya da uyarı alacak bir hareket yapmadı. Söylediği cümle ise maçın 42. dakikası. Ortada fol yok yumurta yokken 'bu size son uyarım bir daha uyarmadan atarım' dedi " şeklinde konuştu.

 

MEMNUN OLMADIĞIM DURUMLAR VAR

 

Maçı kazanmış olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Taşdemir, “Bu maçın tabi en sevindirici yanı kazanmış olmamız ve 3 puanı almış olmamız. Bu önemli bir durumdu ama memnun etmeyen durumlar oldu. Rahatlıkla farka gidebileceğimiz bir maçta, rakip 10 kişi kalmış oyun bizim lehimize dönmüşken pozisyonları basit harcamamız kabul edilir değil. Bu durumu da ayrıca kendi aramızda oturup konuşacağız. Maçta farka gidemememizi rehavete bağlıyorum. Ama kesinlikle bunları ileride arayacağımız zamanlar olacaktır bunu halletmemiz gerekiyor. Dolayısıyla en kızdığım nokta buydu.” İfadelerini kullandı.