Ankaragücü
Giriş Tarihi : 15-10-2016 08:35   Güncelleme : 15-10-2016 08:35

İsmet Taşdemir'den birlik mesajı

Ankaragücü teknik direktörü İsmet Taşdemir, artık her maça 3 puan parolası ile çıkacaklarını söyledi

İsmet Taşdemir'den birlik mesajı

Spor Toto 2.ligi Kırmızı gurupta averaj ile altıncı haftayı lider kapatan Ankaragücü, 7.haftada evinde Niğde Belediyespor’u ağırlayacak.

 

Ankaragücü teknik direktörü İsmet Taşdemir, artık her maça 3 puan parolası ile çıkacaklarını söyledi

 

Sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan ve 6 hafta geride kaldığında averaj ile lider konumdaki Ankaragücü’nde Teknik Direktör İsmet Taşdelen, Ankara Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde, uzun soluklu lig maratonunun sonunda lider tamamlamanın daha önemli olduğunu söyledi.

 

Konum itibariyle Ankara Gazeteciler Cemiyetinin ortamına hayran kaldığını da ziyareti esnasında dile getiren İsmet Taşdemir, basın görevinin kamuoyunun aydınlatılması ve köprünün kurulmasında önemli görevleri üstlendiğini dile getirdi. Bu doğrultuda sezona şampiyonluk parolası ile başlarken, Ankaragücü’nü daha üst noktalara taşımak için, taraftarı, camiası ve Ankaralıları basını ile birlikte top yekun değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı.

 

Sezona başlarken oyun felsefelerine göre transfer politikaları belirlediklerini, geride kalan 6 haftada ise gerek rakiplerin durumu gerekse mevcut oyuncu kadrosundaki performanslarına bakılarak küçük değişikliklere gittiklerini de ziyareti esnasında dillendiren İsmet Taşdemir “Ankaragücü bizim yuvamız ilk göz ağrımız…. Başarılar daim olduğu sürece doğru işler devam ettiği takdirde sonuna kadar varım. Benim için sonsuz görev anlayışının sürdürülmesi ayrıca çeşitli şartlara bağlı. Bu şartlar el verdiği sürece değil, TFF 1.Lig, formasını giydiğim, Süper Lig’de bile teknik direktörü olarak görev yapmaktan gurur duyarım” dedi.