Ankaragücü
Giriş Tarihi : 11-10-2016 09:01   Güncelleme : 11-10-2016 09:01

İsmet Taşdemir 6 haftalık süreci değerlendirdi

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir müsabaka sonrası galibiyeti değerlendirdi.

İsmet Taşdemir 6 haftalık süreci değerlendirdi

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir müsabaka sonrası galibiyeti değerlendirdi.


İsmet Taşdemir şunları söyledi: “Sıkıntılı bir süreçti bizim için. İnegöl’de iyi oynayıp kaybetmiştik. Geçen hafta kendi sahamızda iyi oynamamıştık. 6 hafta geride kaldı. Tek kötü maçımız geçen haftaydı. Bunların hepsi futbolda var, lig uzun bir maraton 6 haftası geride kaldı. Bugün daha organize oynadık, mücadele ettik, bulduğumuz pozisyonları da gol yaptık. Kazandığımız için mutluyuz.” 

 

Tokatspor’u değerlendirmesi istenen İsmet Taşdemir, en büyük handikabın sakatlar olduğunu söyledi ve “sakatların olduğunu biliyorum. İyi oyunculardan kurulu bir ekip ama sakatlıkla mücadele ediyor, sakatlar geldiğinde çok daha iyi bir Tokatspor olacağını düşünüyorum. Harika bir atmosfer var, güzel bir maç oldu. Taraftarların birlikte güzel tezahüratları oldu. Sadece futbol konuşuyoruz ama onun haricinde ülkede üzücü olaylar var, maçtan önce haber alıyoruz yüreğimiz parçalanıyor, bazen yaptığımız işten keyif almıyoruz. İşte taraftarların böylesi birlikteliği, güzel mesajları iyi oluyor.” dedi.

 

SERKAN BALCI DA KONUŞTU

 

Ankaragücü oyuncularından Serkan Balcı da konuştu ve “bizim için güzel bir galibiyet oldu. Moral verdi. 2 haftadır mağlubiyet vardı, şuan lider olduk, inşallah böyle devam eder. Tokatspor da iyi mücadele etti.” şeklinde konuştu.