Voleybol
Giriş Tarihi : 08-10-2016 15:55   Güncelleme : 08-10-2016 15:55

Özkan Mutlugil FIVB yönetim kuruluna seçildi

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil, Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te düzenlenen 35’inci FIVB Dünya Kongresi’nde yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

Özkan Mutlugil FIVB yönetim kuruluna seçildi

 

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil, Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te düzenlenen 35’inci FIVB Dünya Kongresi’nde yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Özkan Mutlugil, daha önce de 36. CEV (Avrupa Voleybol Konfederasyonu) Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu’na seçilmiş ve Finans’tan Sorumlu Asbaşkan olarak görevlendirilmişti.


FIVB (Uluslararası Voleybol Federasyonu) yönetim kurulu üyeliğine seçilmesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Özkan Mutlugil, “FIVB Yönetim Kurulu’nda yer almak, dünya voleybolunun gelişimine katkıda bulunmak ve ülkemizin temsili açısından çok önemli. Amacımız Türk Voleybolu’nu her alanda, her yerde, en iyi şekilde temsil etmek. Umuyorum ki, hali hazırda gayet iyi ilişkilerimizin olduğu CEV ve FIVB ile önemli projelere imza atarak Türk Voleybolu’nun değerini daha da yukarılara taşıyacağız” şekilde ifadelerde bulundu.