Ankaragücü
Giriş Tarihi : 27-08-2016 08:59   Güncelleme : 27-08-2016 08:59

İsmet Taşdemir 'Daha iyi A.Gücü seyrettireceğiz'

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir Etimesgut Belediyespor eksiklerini gördüklerini belirterek, "İyi bir maç oldu. Galibiyet güzel ama daha eksiklerimiz var" dedi.

İsmet Taşdemir 'Daha iyi A.Gücü seyrettireceğiz'


Ankaragücü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir Etimesgut Belediyespor eksiklerini gördüklerini belirterek, "İyi bir maç oldu. Galibiyet güzel ama daha eksiklerimiz var. Oyunun belli bölümlerinde coşku, baskı ve presle ilgili fazla eksiğimiz yok. Ama farklı yerlerde bir-iki eksik tespit ettik. Biraz onların üzerinde duracağız. Onları da giderirsek ligin ikinci haftasından sonra iyi bir Ankaragücü seyrettireceğimizi düşünüyorum" dedi.
 

Taşdemir karşılaşmanın lig havasında oynandığını belirterek, "Bunda en büyük etken taraftarımızdı. Potansiyeli çok yüksek çok iyi bir taraftarımız var. Bizim amacımızda bu taraftarımızın beklentilerine karşılık verebilmek. Taraftarımız hazırlık maçı da olsa bu tribünleri hemen hemen dolduruyorsa maçta ister istemez lig havasında geçer" diye konuştu
 

Bugün oynayacakları Bugsaşspor maçını da değerlendiren Taşdemir, "Final maçı sonuçta bizim için bir hazırlık maçı. İki takım oyuncularına da Allah kaza veya sakatlık vermesin. Güzel bir maç olsun, lige sorunsuz girelim. Yine iyi oynamaya çalışalım. Tek isteğimiz bu. Final öncesi bazı oyuncularımızda sıkıntılar var. Onların bazıları bugün oynamadılar. Tam takım olduğumuzda daha iyi olacağımızı düşünüyorum" dedi.