Ankaraspor
Giriş Tarihi : 26-08-2016 07:46   Güncelleme : 26-08-2016 07:46

İşte Osmanlıspor'un muhtemel rakipleri

UEFA Avrupa Ligi'nde play off turu maçları tamamlandı.

İşte Osmanlıspor'un muhtemel rakipleri

UEFA Avrupa Ligi'nde play off turu maçları tamamlandı. Geçtiğimiz sezon Süper Ligi üçüncü sırada tamamlayan Konyaspor'un direkt olarak grup aşamasına kalmasının ardından Fenerbahçe ve Osmanlıspor play off turunda rakiplerini elemeyi başardılar.

Başakşehir ise iki maçta da Shakhtar Donetsk'e mağlup oldu ve Avrupa kupalarına veda etti.

KAÇINCI TORBALARDAYIZ

Temsilcilerimizden Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi kura çekiminde ikinci torbada, Osmanlıspor ve Atiker Konyaspor ise dördüncü torbada yer alıyorlar. Bilindiği üzere aynı torbadaki takımların yanı sıra aynı ülke takımlarıda grup aşamasında karşılaşamıyor.

BİRİNCİ TORBADA AVRUPA DEVLERİ VAR

Temsilcimiz Fenerbahçe ikinci torbada, Konyaspor ve Osmanlıspor da dördüncü torbada olduğu için birinci torbadaki her takım temsilcilerimizin grup aşamasında karşılaşacağı takımlardan olacak.

Birinci torbaların yanında Fenerbahçe 3 ve 4, Osmanlıspor ile Konyaspor da 2 ve 3. torbalardan takımlarla aynı gruplara düşecek.

İşte muhtemel rakipler:

1. TORBA

Schalke 04 (Almanya)

Zenit (Rusya)

Manchester United (İngiltere)

Shakhtar Donetsk (Ukrayna)

Athletic Bilbao (İspanya)

Olympiakos (Yunanistan)

Villarreal (İspanya)

Ajax (Hollanda)

Inter (İtalya)

Fiorentina (İtalya)

Anderlecht (Belçika)

Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti)

2. TORBA

AZ Alkmaar (Hollanda)

Braga (Portekiz)

Salzburg (Avusturya)

Roma (İtalya)

FENERBAHÇE

Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)

PAOK (Yunanistan)

Steaua Bükreş (Romanya)

Genk (Belçika)

APOEL (Güney Kıbrıs Rum Kesimi)

Standart Liege (Belçika)

St. Etienne (Fransa)

3. TORBA

Gent (Belçika)

Young Boys (İsviçre)

Krasnodar (Rusya)

Rapid Wien (Avusturya)

Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti)

Celta Vigo (İspanya)

Maccabi Tel Aviv (İsrail)

Feyenoord (Hollanda)

Avusturya Wien (Avusturya)

Mainz (Almanya)

Zürih (İsviçre)

Southampton (İngiltere)

4. TORBA

Panathianikos (Yunanistan)

Sassuolo (İtalya)

Karabağ (Azerbaycan)

Astana (Kazakistan)

Nice (Fransa)

Zorya Luhansk (Ukrayna)

Astra Giurgiu (Romanya)

KONYASPOR

OSMANLISPOR

Qabala (Azerbaycan)

Hapoel Beer-Sheva (İsrail)

Dundalk (İrlanda)