Ankaragücü
Giriş Tarihi : 19-08-2016 16:36   Güncelleme : 19-08-2016 16:36

TSYD'den Ankaragücü'ne ziyaret

Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara Şube Başkanı Kerem Öncel ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner’i Beştepedeki makamında ziyaret ettiler.

TSYD'den Ankaragücü'ne ziyaret

Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara Şube Başkanı Kerem Öncel ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Alper Bakırcıgil ve Metiner Erdem Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner’i Beştepedeki makamında ziyaret ettiler.

Yeni sezonda Ankaragücü'ne başarılar dileyen TSYD Ankara Şube Başkanı Kerem Öncel, “Ankaragücü Türk Futbolu’nun temel taşlarından birisi. Ankaragücü’nün içinde bulunduğun durum bizleri de üzüyor. Mehmet Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin gayretli çalışmaları hepimizi memnun ediyor. Umut ediyoruz Ankaragücü en kısa sürede hak etiği yerlere gelecektir” dedi.

26-27 Ağustos tarihleri arasında oynanacak olan TSYD Ankara Şubesi turnuvasına da değinen Öncel, Ankaragücü, Hacettepespor, Bugsaşspor ve Etimesgut Belediyespor’un katılacağı turnuvaya tüm Ankara halkını davet etti.

Yeni sezon öncesi taraftarların takımlarını izleme şansı elde edebilmeleri için turnuvayı düzenlediklerini sözlerine ekleyen Öncel, Ligin başlamasına bir hafta kala düzenlenen turnuvanın, takımlar için en ciddi hazırlık maçları olacağını kaydetti.

Kerem Öncel ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Mehmet Yiğiner, TSYD Ankara Şube Başkanı Kerem Öncel ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar dilerken, spor yazarları ve kulüplerin bir elmanın iki yarısı gibi bir bütün olduğunu söyledi.
Kulüplerin çalışmalarını sporseverlere en doğru şekilde aktaran spor yazarlarının zor şartlar altında görev yaptığına değinen Yiğiner “Kar-kış, yağmur, çamur demeden zor şartlar altında görev yapan tüm spor yazarı arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, yeni sezonda hepsine kolaylıklar diliyoruz” dedi.

TSYD Ankara Şubesi tarafından düzenlenen ve 26-27 Ağustos tarihleri arasında oynanacak olan turnuvaya tüm taraftarları davet eden Mehmet Yiğiner: “Turnuvayı düzenleyen TSYD Ankara Şubesine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor, centilmence bir mücadele olmasını diliyorum” dedi.