Ankaragücü
Giriş Tarihi : 26-07-2016 08:25   Güncelleme : 26-07-2016 08:25

Ankaragücü'nde İsmet Taşdemir umutlu

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, "Erzurum’da yeni sezona en iyi şekilde hazırlanıyoruz" dedi.

Ankaragücü'nde İsmet Taşdemir umutlu

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir İsmet Taşdemir, "Erzurum’da yeni sezona en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Çalışmalarımız istediğimiz düzeyde gidiyor. Biz buraya yükleme amaçlı geldik, yüklemelerimiz çok iyi gidiyor, bu arada hazırlık maçları da yapıyoruz” dedi.


Hazırlık maçlarında skordan çok oynanan futbol ve oyuncu kadrosunun uyumunun önemine değinen Taşdemir özetle şunları söyledi; 
 

Ağır bir antrenman dönemi geçiriyoruz. Takımımız açısından çalışmalarımızın oldukça verimli ve istediğimiz düzeyde geçtiğini söyleyebilirim. Özellikle oyuncularımızın özverisi, gayretleri ve istekli çalışmaları bizim için gerçekten büyük önem taşıyor. Aramıza 7-8 tane yeni arkadaşımız katıldı. Takım içerisindeki kaynaşma ve uyum bizi ayrıca mutlu ediyor.
 

 

Erzurum kampında oynadıkları iki hazırlık maçına değinen İsmet Taşdemir, "İki hazırlık maçı oynadık. Benim için sonuçtan önemlisi takımın oyunu ve gösterdiği performans. Genel olarak ortaya konan mücadeleden ve futboldan memnunum” dedi.
 

29 Temmuz’da Erzurum’da yaptıkları ilk etap kamp çalışmalarını sonlandıracaklarını sözlerine ekleyen Taşdemir,” Kızılcahamam’da gerçekleştireceğimiz ikinci etap kamp çalışmaları ile lige kadar hazır hale geleceğimiz" diye konuştu.