Ankaragücü
Giriş Tarihi : 15-06-2016 19:27   Güncelleme : 15-06-2016 19:27

Ankaragücü teknik kadroyu açıkladı

Ankaragücü yeni sezon öncesi ilk hamleyi yaptı ve teknik kadroyu açıkladı.

Ankaragücü teknik kadroyu açıkladı

Ankaragücü yeni sezon öncesi ilk hamleyi yaptı ve teknik kadroyu açıkladı.

 

Ankaragücü Teknik Direktörlüğe İsmet Taşdemir'i getirirken Ramazan Tunç da sportif direktör oldu...

 

Kulüp sitesinden bu konuda yapılan açıklama şöyle:

 

Uzun yıllar formamızı başarıyla terleten eski futbolcumuz İsmet Taşdemir ile yeni teknik direktörümüz olarak sözleşme imzaladık.

Beştepe Tesislerimizde Başkanımız Mehmet Yiğiner ile görüştükten sonra imzaladığı sözleşme ile yeni teknik direktörümüz olan İsmet Taşdemir,” Uzun yıllar formasını terlettiğim takımıma teknik adam olarak dönmenin mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

Başkanımız Mehmet Yiğiner’in desteği ile Ankaragücü’nü hak ettiği yerlere getirmek için çok çalışacaklarını ifade eden Taşdemir,”Camiamız ve taraftarlarımız bize güvenip destek olsunlar. İnşallah disiplinli ve özverili bir çalışma ile birlikte güzel sonuçlara imza atacağız” dedi.

İsmet Taşdemir ile birlikte Beştepe Tesislerimize gelerek Sportif Direktör olarak sözleşme imzalayan bir diğer eski futbolcumuz Ramazan Tunç ise imza sonrası yaptığı açıklamada,”Doğup-büyüdüğüm, futbola başladığım ve beni yetiştiren kulübüme, yuvama tekrar dönmenin ve hizmet edecek olmanın gururunu yaşıyorum” dedi.

İmza töreni sonrası kısa bir değerlendirme yapan Başkanımız Mehmet Yiğiner,”Uzun bir araştırmanın sonucunda Yönetim Kuruılu Üyesi arkadaşlarımızla değerlendirme yaparak İsmet Taşdemir üzerinde mutabakata vardık” dedi. Ramazan Tunç ve İsmet Taşdemir’in geçmişte başarıyla kulübümüzü temsil eden isimler olduğuna dikkat çeken Başkanımız Mehmet Yiğiner,”İsmet ve Ramazan kardeşlerim, camiamızı yakından tanıyan ve bizim içimizden yetişen evlatlarımız. İnşallah yapacakları başarılı çalışmalarla camiamızın yüzünü güldüren sonuçlara imza atacaklar Ankaragücü’müze hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

İsmet Taşdemir’in yardımcılığını şu isimler yapacak :

Cem Yanık

Hakan Dolutaş

Göksel Gencer (Kaleci Antrenörü)

Niyazi Güney (Scout)

İrem Özdemire (Analiz)