Eskişehirspor
Giriş Tarihi : 04-05-2016 19:44   Güncelleme : 04-05-2016 19:44

Eskişehirspor taraftarına yasak!

Spor Toto Süper Lig’in 32. haftasında oynanacak olan Gaziantepspor-Eskişehirspor karşılaşmasında, kırmızı-siyahlı taraftarlar stada alınmayacağı açıklandı.

Eskişehirspor taraftarına yasak!

Spor Toto Süper Lig'in 32. haftasında oynanacak olan Gaziantepspor-Eskişehirspor karşılaşmasında, kırmızı-siyahlı taraftarlar stada alınmayacağı açıklandı..
 

Gaziantep İl Spor Güvenlik Kurulu'ndan yapılan açıklamada, Gaziantepspor - Eskişehirspor karşılaşmasında konuk takımın taraftarlarının stada giremeyeceği belirtilerek şu ifadeler kullanıldı:
 

"İlimiz Kamil Ocak Stadyumu'nda 07/05/2016 günü saat 16.00'da Gaziantepspor-Eskişehirspor takımları arasında oynanacak olan Spor Toto Süper Lig müsabakasının önemine binaen, benzer saha olaylarının yaşanabileceği ve güvenlik zafiyeti oluşabileceği İl Spor Güvenlik Kurulumuzca değerlendirilerek müsabakaya misafir takım seyircisinin alınmamasına karar verilmiştir."
 

Eskişehirspor'un resmi sitesinden yapılan açıklamada ise kararın fotoğrafları yer alırken, "Böyle bir kararı kınıyor ve asla kabul etmiyoruz" denildi.